banner1483
Öne Çıkanlar test Kadir tanış ORTAK AKILLA HAREKET EDECEĞİZ SANİ KONUKOĞLU ANILDI BİR ÇADIR DEVLETİ DEĞİL

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN GÜNGÖR; “ŞEHRİMİZ VE HEMŞEHRİLERİMİZ İÇİN ÖZVERİYLE ÇALIŞIYORUZ”

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer ve Ticaret Bakanlığı Başmüfettişi Münir Oğuz’u makamında ağırladı. Şehrin imar ve inşası noktasında yürütülen çalışmalar, geçici iş yeri ve konaklama merkezlerinin oluşturulması, kalıcı konutların inşası gibi birçok konunun görüşüldüğü ziyarette Başkan Hayrettin Güngör, destekleri için Evren Dinçer ve Münir Oğuz’a teşekkür etti.

Ziyarete ilişkin değerlendirmelerde bulunan Başkan Hayrettin Güngör, “Aksaray Belediye Başkanımız Sayın Evren Dinçer ve Ticaret Bakanlığı Başmüfettişi Münir Oğuz’u misafir ettik. Şehrimizde gerçekleştirilen ve planlanan çalışmalara ilişkin istişarelerde bulunduk. Aksaray Belediyesi ve Güney Kore Hope Bridge Derneği iş birliğiyle şehrimizde oluşturulan geçici konaklama merkezi için Evren Dinçer Başkanımıza ve tüm ekibine canı gönülden teşekkür ediyoruz.

Şehrimiz ve heşehrilerimiz için el birliğiyle çalışmaya devam ediyoruz. Bu süreçte tüm imkân ve kabiliyetiyle yanımızda olan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz” cümlelerini kaydetti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol