Öne Çıkanlar KURAN-I GÜZEL OKUYAN TÜRKİYE İKİNCİSİNE ALTIN TAKDİMİ LİDERİ BANDIRA BANDIRA DEVİRDİK Yakında karaciğer nakli de yapılacak DAMIZLIK KOYUN-KEÇİ BİRLİĞİNDE SEÇİM dizi

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN GÖRGEL: ŞEHRİMİZİ AYAĞA KALDIRMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

 

Ak Parti İl Başkanı Fırat Görgel, Şairler Tepesi’nde düzenlenen ‘Seçimin Ardından 100 Gün’ temalı programa katıldı.

TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Vahit Kirişci başkanlığında gerçekleştirilen ‘Seçimin Ardından 100 Gün’ temalı programa AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Ömer Oruç Bilal Debgici, Mevlüt Kurt, Dr. Tuba Köksal ve Prof. Dr. Mehmet Şahin, AK Parti İl Başkanı Fırat Görgel, Kadın Kolları Başkanı Asuman Yavuz, Gençlik Kolları Başkanı Feyzullah Eren Aşçı ve basın mensupları  yer aldı.

AK Parti İl Başkanı Fırat Görgel, “14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinin ardından geçen 100 günde Kahramanmaraş’ımızda yapılan yatırımları ve destekleri kamuoyuyla paylaşmak için bugün bir araya geldik. Tarih boyunca birçok badireyi atlatan milletimiz, 6 Şubat depremlerinde de tek yürek oldu. Acı günümüzde birbirimize teselli olduk, yaralarımızı devlet-millet el ele sarmaya devam ediyoruz.

Güzel şehrimizi tekrar ayağa kaldırmak için var gücümüzle çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Kahramanmaraş’ımıza hizmet etmek bizim için kutsal bir görevdir. Şehrimize layık olmak için gayretimizi sonuna kadar sürdüreceğiz. Yeni Kahramanmaraş’ı hep birlikte inşa edeceğiz” cümlelerini kaydetti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol