Öne Çıkanlar ONİKİŞUBAT BELEDİYESİNİN AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE DESTEĞİ SÜRÜYOR dizi AFŞİN BELEDİYESİ SEVİN GRUBU İLE İFTARDA AFŞİN DE GELİŞİM DEĞİŞİM BAŞLADI… PROJELERİNİ REHBER ETTİ

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN GÖRGEL: “HALKIMIZLA BİR ARADA OLMAYI SÜRDÜRECEĞİZ”

Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel; doğası, havası, yeşil alanları ve manzarasıyla şehrin en önemli turizm alanlarından Pınarbaşı Çınaraltı mevkiinde hayata geçirilmesi planlanan sosyal tesis alanında incelemelerde bulundu. Yapımı planlanan tesise ilişkin bilgiler alan Başkan Fırat Görgel, bölgede vatandaşların da yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Vatandaşlarla sohbet eden ve taleplerini dinleyen Başkan Fırat Görgel, alan ziyaretine ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Bugün şehrimizin en güzel turizm alanlarından Pınarbaşı Çınaraltı bölgesindeyiz. Bu alanda planladığımız Çınaraltı Sosyal Tesisi’ne ilişkin istişarelerde bulunduk. Büyükşehir Belediyesi olarak Şairler Tepesi, Ali Kayası ve Çamlıca’nın ardından inşallah bu alanda da uluslararası standartlara uygun ve son derece modern bir tesis hayata geçireceğiz.

Yeme içme alanları, sosyal donatıları, yeşil alanları, manzarası ve atmosferiyle şehrimizin turizm katma değerini artıracak bir proje olacak. Saha ziyaretimiz esnasında hemşehrilerimizle de bir araya geldik, sohbet ettik. İnşallah şehrimizin her bir noktasında hemşehrilerimizle bir arada olmayı sürdüreceğiz” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol