Öne Çıkanlar BÜYÜKŞEHİR ÇİÇEKLERLE BEZENİYOR… VEKİL OLMAK İÇİN SİYASET YAPMIYORUZ ŞİŞMANLIKLA GELEN HASTALIKLAR KONFERANSI K.MARAŞSPOR 1-0 TARSUS İ.YURDU her şey değişecek

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN DAVARCIOĞLU’NUN ZAFER BAYRAMI MESAJI

AKDO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Davarcıoğlu: “Bu zafer tarihe gömülmek istenen bir milletin, küllerinden yeniden doğarak, şahlanışının destanıdır. 30 Ağustos, Türk Milletinin hürriyet ve istikbalinin ebedi mührüdür. Türk ordusunun bu onurlu mücadelesi birçok millet için de örnek olmuştur. Ecdadımızın bu kahramanlık destanı, bağımsızlıklarına göz dikilen diğer milletlerin de cesaret kaynağı olmuştur.

Biz inanıyoruz ki asırlık mücadele ruhunu koruyan bu milletin gençleri de atalarından aldığı güç, cesaret, azim ve karalılık ile ülkemizin geleceğinin güvencesi olacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle Büyük Taarruzun zaferle sonuçlandığı bu günümüzde Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmetle ve minnetle anıyor, bugün de aynı kararlılıkla ülkemizin güvenliği için canını feda eden şehitlerimize rahmet, gazilerimize sağlık ve esenlikler diliyorum."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol