Öne Çıkanlar DÜRÜMCÜBAŞI DAYANIŞMANIN YEGANE ADRESİ; DENİZKENT.. SİYASİ PARTİLERDE ADAYLAR BELLİ OLDU KAHRAMANMARAŞ MHP PİYASA ÇILDIRMIŞ OLMALI

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN ÇEVİK'TEN "18 MART" MESAJI

Başkan Muharrem Çevik, Çanakkale Zaferi'nin Türk milletinin tarihine ve hafızasına altın harflerle yazıldığını ve öneminin ve kıymetinin asla unutulmayacağını anlattığı mesajında şunlara yer verdi:

"Milletimiz tarih boyunca vatanını, istiklalini ve istikbalini korumak için emsalsiz fedakârlıklar göstermiş, cesaret dolu mücadelesiyle tarih boyunca şanlı birçok zafer kazanmıştır. 18 Mart 1915’de elde edilen ve bu yıl 107. yıl dönümünü kutladığımız Çanakkale Deniz Zaferimiz de cihanı hayrete düşüren emsalsiz bir destandır. Çanakkale Deniz Zaferi’yle milletimiz; gerçek kudretinin, manevi gücünün yanı sıra bağımsızlığını, onurunu ve vatanını korumak için neler yapabileceğini bütün cihana bir kez daha göstermiştir. Bağımsızlık savaşı veren nice millete emsal olmuş bu büyük zaferler, daha güçlü bir Türkiye’yi inşa ederken, bizlere ilham olmaktadır. Tarihimiz boyunca vatan ve istiklal uğruna canlarını hiç düşünmeden veren kahraman şehitlerimiz ve bu uğurda yaralanan fedakâr gazilerimizin emaneti ülkemize aynı şuurla sahip çıkmak ve onu daha ilerilere taşımak da milletçe görevimizdir. Bu duygu ve düşüncelerle Çanakkale Zaferi’nin yıldönümünde; yüce Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Mustafa Kemal Atatürk’ü, mukaddes vatan toprakları için canlarını seve seve veren kahraman Mehmetçiklerimizi bir kez daha saygı ve minnetle anıyor, Allah’tan rahmet diliyor; geçmişi ve bugünüyle bir tüm olan ülkemizde özgürlük, demokrasi, adalet ve bağımsızlık ülküsünden asla vazgeçmeyeceğimiz!”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1356