banner1351
Öne Çıkanlar 70 YETİM GİYDİRİLDİ Cumhuriyet Halk Partisi CEYLANPINARDA BÜYÜK PANİK ! HA YARIN! kahramanmaraş

Bu haber kez okundu.

BAKAN ŞAHİN KADEM’İ HİZMETE AÇTI
 Kısa adı KADEM olan Kahramanmaraş İklime Hatun Aile Danışma ve Eğitim Merkezi’ni beraberinde Vali Şükrü Kocatepe, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Bakan Yardımcısı Aşkın Asan ve AK Parti Milletvekilleri Nevzat Pakdil, Mehmet Sağlam, Sıtkı Güvenç, Yıldırım Ramazanoğlu, Sevde Bayazıt Kaçar, Belediye Başkanı Mustafa Poyraz eşi Gül Poyraz, Kent Konseyi Başkanı Zeynep Arıkan ve diğer protokol mensuplarının katıldığı törenle KADEM’i hizmete açan Bakan Şahin, binayı gezerek bilgiler aldı.Bu merkezin bir ilk olduğuna işaret eden Bakan
Şahin: “Kahramanmaraş Belediyemiz yaptığı Kahramanmaraş İklime Hatun Aile Danışma ve Eğitim Merkezi ile bir ilki gerçekleştirmiştir. Bundan dolayı başta Sayın Başkanımız olmak üzere emeği geçenleri kutluyorum” dedi.

Belediye Başkanı Mustafa Poyraz açılışın anısına Bakan Şahin’e şilt takdim etti.

Merkezin açılışının ardından yakın zamanda hizmete açılacak olan Nuri Pakdil Kütüphanesi’ni de gezen Bakan Şahin, kütüphane hakkında bilgi aldı.

Açılışın ardından Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, öğle yemeğini Çamlıca Restaurant’ta yedi.


GÜL POYRAZ’DAN BAKANA ÇİÇEK

Beraberinde protokol üyeleri ile birlikte Kahramanmaraş Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından işletilen Çamlıca Restauran’ta öğle yemeği yiyen Bakan Şahin’i gelişinde Kahramanmaraş Belediye Başkanı Mustafa Poyraz’ın eşi Gül Poyraz karşıladı ve çiçek takdim etti.

Bakan Şahin ve protokol üyelerine öğle yemeğinde Kahramanmaraş’ın yöresel yemekleri ikram edildi. Gerek yemek mönüsü ve gerekse iç dekorasyonu açısından mükemmel bir hizmet veren Çamlıca Restaurant’ı beğendiğini söyleyen Bakan Şahin, Kahramanmaraş mutfağının zengin bir yemek kültürüne sahip olduğuna dikkat çekerek yemek kültürünün yaşatılmasından mutluluk duyduğunu ifade etti.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol