Öne Çıkanlar İŞİNİZE AŞIK OLMAK BAŞARIYI GETİRİR PROJELERİMİZ HIZ KESMİYOR PARTİMİZİN VE DAVAMIZIN SONUNA KADAR ARKASINDAYIZ PAZARCIK MYO İÇİN REKTÖRDEN CEVAP GELDİ YÜRÜYEN BİLBORDLARLA TANITIM

Bu haber kez okundu.

BAKAN KİRİŞCİ; “BİZ VATANDAŞIMIZIN YANINDAYIZ”

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Tarım ve Orman Bakanı ve AK Parti inşa edilen geçici iş yerlerinde faaliyet gösteren esnafları ziyaret etti. Vali Ömer Faruk Coşkun ve AK Parti İl Başkanı Fırat Görgel’in de yer aldığı ziyarette esnafların taleplerini dinleyen ve hayırlı işler dilekleri ileten Başkan Güngör ve Bakan Kirişci, vatandaşlarla da sohbet etti. Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan Güngör, “Şehrimizin yeniden imarı ve hayatın normale dönmesi noktasında devlet millet el birliğiyle yoğun gayret gösteriyoruz. Bakanımız ve milletvekili adayımız Sayın Vahit Kirişci, Valimiz ve İl Başkanımızla birlikte Kapalı Çarşı ve bölgede kurulan geçici iş yerlerinde faaliyetlerini sürdüren esnaflarımızı ziyaret ederek işlerinde sürur ve bereket diledik, Kadir Gecelerini tebrik ettik. İnşallah el birliğiyle Kahramanmaraş’ımızı çok daha iyi bir şekilde ayağa kaldıracağız. Rabbim birliğimizi, dirliğimizi daim eylesin” dedi.

VATANDAŞLARIMIZ HİZMETLERDEN MEMNUN

Ziyaretlere ilişkin değerlendirmelerde bulunan Bakan Kirişci, “Vatandaşlarımız deprem psikolojisinden normal hayata geçiş noktasında büyük bir irade sergiliyor. Bugünkü ziyaretlerimizde bunu bir kez daha gördük.

Ayrıca vatandaşlarımızın kendilerine sunulan hizmetlerden son derece memnun olduğuna şahitlik ettik. Biz vatandaşımızın yanındayız” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol