Öne Çıkanlar İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DR. MURAT COŞKUN DULKADİROĞLU ASFALT KAPLAMADA YENİ BİR REKORA İMZA ATTI Ak parti SÖZ! dizi

Bu haber kez okundu.

AYAKKABICI ESNAFI GEÇİCİ İŞ YERLERİNDE

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Kapalı Çarşı’da faaliyet gösteren ve depremde iş yeri yıkılan veya hasar alan ayakkabıcı esnafına yönelik oluşturulan geçici iş yerlerinin tahsisi için düzenlenen kura çekimi programına katıldı. Büyükşehir Belediyesi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen kura çekimiyle esnaflar Demokrasi Meydanı’nda oluşturulan geçici çarşıda iş yeri sahibi olmaya hak kazandı.

Kura çekimine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Başkan Hayrettin Güngör, “AFAD’ımızın öncülüğünde ülkemizin dört bir yanından yardıma gelen kamu kurum ve kuruluşları ile belediyelerimizin de destekleriyle şehrimizde geçici çarşılar oluşturuyoruz. Şehrimizin birçok yerinde geçici çarşılarımız faaliyetlerine başladı, bir kısmının kurulumu da devam ediyor” diye konuştu.

ZOR GÜNLERİ BİRLİKTE AŞACAĞIZ

Başkan Güngör açıklamalarının devamında, “Bugün de Kapalı Çarşı’mızda faaliyet gösteren ve depremde iş yerleri hasar alan ayakkabıcı esnafımızla bir araya geldik. Kapalı Çarşımızın karşısında oluşturduğumuz geçici iş yerlerinin tahsisi için kura çekimi gerçekleştirdik. Esnaflarımıza hayırlı olsun.

Kalıcı iş yerlerimiz de inşallah Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde kısa süre içerisinde tamamlanarak hak sahiplerine teslim edilecek. Şehrimizi hep birlikte imar edeceğiz. Devlet millet iş birliğiyle bu zor günleri aşacağız” cümlelerini kaydetti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol