Öne Çıkanlar BAYAZIT KUZEY İLÇELERİNE ÇIKARMA YAPTI Dulkadiroğlu OLCAY KILAVUZDAN TÜRKOĞLU ÜLKÜ OCAKLARINA ZİYARET YARDIM SEVERLİKTE ÖRNEK BİR İNSAN; MEHMET HANEFİ ÖKSÜZ YEŞİLYÖRE YOLU ASFALTLANIYOR

Bu haber kez okundu.

ALPEDO SAMANYOLU TELEVİZYONUN DA’YDI
 06 kasım Salı günü Kervanhan’da yapılan tanıtım çekiminde Samanyolu televizyonunda yayınlanmak üzere alpedo yönetim kurulu başkanı Sami Kervancıoğlu ile söyleşi yapıldı firma hakkında bilgiler aktarıldı.Kahramanmaraş’ın meşhur dondurmasını tanıttıktan sonra bide eli böğründe yemeden gitmedi alpedo’nun usta aşçıları Samanyolu ekibine bir tepsi fırında eli böğründe yapıp tanıttılar.

Samanyolu spikeri tuna bey eli böğründeyi tattıktan sonra Kahramanmaraş’a geldiğiniz’de kervanhan’a uğrayıp bir eli böğründe yemeden gitmeyin diye de çağrı yaptı.

Emniyet Müdürü Metin Aşık’ta oradaydı.

Canlı yayın bittikten sonra Kahramanmaraş emniyet müdürü Metin Aşık, Kervanhan sahibi Sami Kervancıoğlu ve Samanyolu ekibi oturup birsüre sohbet ettiler.

Sami Kervancıoğlu ise Samanyolu ekibine Alpedo’yu ve Kahramanmaraş’ı tanıttığı için çok teşekkür ettiğini söyledi.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol