banner1351
Öne Çıkanlar BÜYÜKŞEHİRDEN TRAFİĞİ RAHATLATACAK YENİ KAVŞAK DÜZENLEMESİ TEZCAN HERKES KENDİ İŞİNİ YAPMALI AFŞİN BELEDİYESİNDE CEYLANPINARDA BÜYÜK PANİK !

Bu haber kez okundu.

 2. KALİDA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULUYOR
 Ödül yapılan anketler sonucu belirlendi.

Kahramanmaraş İş dünyasının parlayan yıldızı KALİDA’nın,  2013 yılında iş, bürokrasi, eğitim ve spor alanlarında başarılı hizmetlere imza atan kişi, kurum ve kuruluşları ödüllendirmedeki amacı kente hizmet eden kişileri alkışlamak ve çalışmalarından dolayı ödül alacak kişi ve kurumları taltif etmektir.

Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde 24 Nisan 2013 Çarşamba günü 19.30 da gerçekleştirilecek törende yılın işadamı, yılın işkadını, yılın girişimcisi, kısa sürede büyüme gösteren firma, yılın spor adamı, Kahramanmaraş’ın tanıtımına katkı ödülü, tarihe ve kültüre hizmet ödülü, eğitime katkı ödülü, bilimsel çalışma ödülü, yılın sporcusu, kültürümüzün devamlılığını sağlayan zanaatkâr ödülü ve özel ödül kategorilerinde ödüller dağıtılacak.

Kahramanmaraş’ın En’lerinin ödüllendirileceği 2. KALİDA Ödül Töreni’nde siz basınımızın değerli mensuplarını da aramızda görmek bizlere onur verecektir…

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol