Öne Çıkanlar BÜYÜKŞEHİR NEVŞEHİRDE GÜÇ DEPOLUYOR 5 MİLYON LİRALIK KAYNAK İMZASI SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ SINIRLARI AŞTI BAYRAM BAŞKONUŞ TOPRAĞA VERİLİYOR AK PARTİ ADAY ADAYI

Bu haber kez okundu.

TÜRK HAVA YOLLARI NE YAPMAYA ÇALIŞIYOR?

İşte meslektaşımız Niyazi Kara’nın haberinden öğrendiklerimiz:

“Günde 2 kere Kahramanmaraş- İstanbul seferi düzenleyen ( Sabah- Akşam) THY Kahramanmaraş İstanbul seferini günde bir sefere düşürdü. Günde 5 gün sabah 2 gün ise akşam uçuşu yapıyor. Kahramanmaraş Halkı yeni uçuşlar beklerken THY günde iki seferin birini geri çekti. Siyasetçilerimizden bu konu ile ilgili çıt ses yok. İlla gündeme geldikten sonra mı ilgilenilecek.

Neden hep Kahramanmaraş seferleri kaldırılıyor. Bu konuda umarız Milletvekillerimiz duyarlılık gösterir. Sefer sayısının yeniden 2’ye çıkartılmasını, hatta İzmir- Antalya seferinin konulması için çalışırlar. Aksi halde Vatandaşlar başka şehre uçamaya devam edecek. Ayrıca tek uçuş olunca bilet fiyatları da çok pahalı oluyor.”

GAZİANTEP VEYA ADANA’YA MECBUR MUYUZ, MAHKÛM MUYUZ?

Siyasiler, bürokratlar çıkıp neden bir açıklama yapmazlar, ya da uçuşların saatleri ile oynayan havaalanı veya THY ile ilişki kurup meseleye çözüm getirmezler.

Gaziantep veya Adana’dan gelip gitmek hoşlarına gidiyor herhalde.

Biz de haklı olarak soruyoruz, siyasiler kayıtsız ve duyarsız kalırken, THY ne yapmaya çalışıyor?

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1356