Öne Çıkanlar İŞİTME ENGELLİ KADINLARA DİKİŞ VE NAKIŞ KURSU İTİRAZ DİLEKÇELERİNDE SON GÜN:14 OCAK 2016 BİZ İCAT ÇIKARTACAĞIZ! ÖZÇAM MARKET SEFERE ÇIKTI

Bu haber kez okundu.

TSO BAŞKAN YARD. GÜMÜŞER ‘GAMBİYA İLE EKONOMİK İLİŞKİLERİMİZİ GELİŞTİRECEĞİZ’

Kahramanmaraş’ı her anlamda çağ atlatacak olan Onikişubat Belediyesi tarafından yapılan EXPO 2023 projesi kapsamında ülkelerden ziyaretçiler gelmeye devam ediyor. Bu Kapsamda Kahramanmaraş’a  gelen Gambiya’nın Yatırım ve Ekonomik İlişkilerden Sorumlu Özel Elçi Hassan Faal KMTSO'yu ziyaret etti.

Burada Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, KMTSO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hikmet Gümüşer, Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan Gambiya’nın Yatırım ve Ekonomik İlişkilerden Sorumlu Özel Elçi Hassan Faal hazır bulunan heyetle bir süre sohbet etti.

Gerçekleştirilen Toplantıda Gambiya’nın Yatırım ve Ekonomik İlişkilerden Sorumlu Özel Elçi Hassan Faal’a  Kahramanmaraş’ın ticaret potansiyeli hakkında bilgiler verilerek karşılıklı ticari ilişkiler konuşuldu.

Toplantı sonunda bir açıklama yapan KMTSO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hikmet Gümüşer, Gambiya’nın Yatırım ve Ekonomik İlişkilerden Sorumlu Özel Elçi Hassan Faal’a  ticari ilişkilerin geliştirilmesi için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

Gambiya’nın Yatırım ve Ekonomik İlişkilerden Sorumlu Özel Elçi Hassan Faal ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek sıcak karşılama için teşekkür etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol