Öne Çıkanlar DÜRÜMCÜBAŞI DAYANIŞMANIN YEGANE ADRESİ; DENİZKENT.. SİYASİ PARTİLERDE ADAYLAR BELLİ OLDU KAHRAMANMARAŞ MHP PİYASA ÇILDIRMIŞ OLMALI

Bu haber kez okundu.

             MÜSİAD ÜST KURUL BAŞKANI AHMET ŞEKERLİ “BURASI ZENGİNLER DEĞİL DERTLİLER KULÜBÜ”
 Bu kapsamda Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği üst kurul başkanı aynı zamanda bir Kahramanmaraş’lı olması hasebi ile de her başarılı çalışmasının sonucunda hemşerilerinde gurur vesilesi olan Ahmet ŞEKERLİ, beraberindeki heyet ile birlikte Şırnak’taydı.

 

ŞEKERLİ, beraberindeki heyetle Vali Mehmet AKTAŞ'ı makamında ziyaret etti.

Heyet daha sonra Şırnak Valiliği iş birliğiyle Şehri Nuh Mahallesi'nde düzenlenen programda, Ramazan Bayramı öncesi vatandaşlara gıda yardımında bulundu.

 

Aynı mahallede bir bakkal dükkânına giren ŞEKERLİ, yaklaşık 12 bin lira borç bulunan veresiye defteri satın aldı.

Şırnak ile Cizre kara yolu üzerinde bulunan askeri üs noktasına moral ziyaretinde de bulunan heyet, Silopi ilçesinde KaymakamI Sezer IŞIKTAŞ ve MÜSİAD Şırnak üyelerinin de bulunduğu iftar programına katıldı. Programın ardından düzenlenen toplantıda konuşan ŞEKERLİ, toplumun her kesimine yönelik birçok duyarlı çalışmalarının bulunduğunu söyledi.

Şırnak'ta yaklaşık bin paket gıda yardımında bulunduklarını ifade eden ŞEKERLİ, şöyle konuştu:

"Burası zenginler değil dertliler kulübü, her zaman ihtiyaç sahipleri vatandaşlarımızı kollamak zorundayız. Bunun yanı sıra yardım yaptığımız mahallede rastgele bir bakkalımızın veresiye defterini, 12 bin lira değerinde satın aldık ve bununla beraber o bakkala olan bütün borçlar sıfırlandı.’’

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1356