Öne Çıkanlar ÇEK BAŞKONSOLOS LAUFEROVA AÇEVDE Belediye Meclisi aile büyükleri 92 yaşındaki Şerife Nineyi kaybetmenin acısını yaşıyor. ÇOCUKLAR 23 NİSANDA PİAZZADA! HUNHARCA

Bu haber kez okundu.

İTHİB YKÜ’DEN SATIR VE BALTA İLE DONDURMA KESME

Renkli anlara sahne oldu

İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği’nin (İTHİB) Başkonuş Yaylası’nda yönetim kurulu toplantısı düzenledi.

Program sonrası ise İTHİB yönetim kurulu başkanı Ahmet Öksüz ve üyeleri, Vali Ömer Faruk Coşkun, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Alpedo - Kervan lezzet grubu yönetim kurulu başkanı Sami Kervancıoğlu ve Kipaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hanefi Öksüz, Alpedo Maraş dondurmasını satır ve balta ile kesti. Bu anlar ise renkli görüntülere sahne oldu. Kesilen dondurmalar daha sonra külahla davetlilere ikram edildi.

“DONDURMAMIZIN ÜNÜ KITALARI AŞMIŞ DURUMDA”

Program sonrası kısa bir açıklama yapan Kahramanmaraş’ın gönüllü turizm elçisi Sami Kervancıoğlu, “Maraş dondurmamızın ünü kıtaları aşmış durumda. Bizlerde elimizden geldiği kadarıyla bu lezzeti insanlara ulaştırmaya devam ediyoruz. Bu programda ise İstanbul’dan gelen sanayicilerimize alpedo Maraş dondurmasını satır ve balta ile keserek ikram ettik. Programda emeği geçenleri kutluyorum. Sevdamız Kahramanmaraş. ” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol