banner1351
Öne Çıkanlar 70 YETİM GİYDİRİLDİ Cumhuriyet Halk Partisi CEYLANPINARDA BÜYÜK PANİK ! HA YARIN! kahramanmaraş

Bu haber kez okundu.

ÇANAKKALE BİRLİĞİMİZİN KANITIDIR
 Çanakkale Deniz Zaferinin 98. yıl dönümü olduğunu işaret eden Erkoç, “Çanakkale Zaferi milletimizin tarih boyunca kazandığı en parlak zaferlerden ve en büyük kahramanlıklardan biridir.” dedi.

Başkan Fatih Erkoç mesajına şöyle devam etti: “Çanakkale Zaferi tarihten silinmek istenen bir milletin vatanını ve mevcudiyetini canı pahasına nasıl savunulacağını göstermesi bakımından insanlık tarihi için de ibret alınması gereken bir hadisedir.

Çanakkale Zaferini sadece geçmişimize ait bir başarı olarak değil, bugün güçlü bir şekilde sürdürmekte olduğumuz medeniyet yürüyüşümüzün de ilham kaynağı olarak görüyoruz. Bizler bugün şehitlerimizin fedakârlıkları ile kazanılmış bu vatan toprakları üzerinde yeni bir gelecek inşa ediyoruz. Şehitlerimizden miras kalan bu mukaddes emaneti yere düşürmeden geleceğe ve yükseklere taşıyacağız.

Çanakkale de omuz omuza vatanlarını müdafaa eden şehitlerimizden, bugün onların yan yana yattığı mezarlardan aldığımız ilhamla kardeşliğimizi pekiştiriyoruz. Ülkemize yönelik her türlü fitne ve nifak girişimleriyle tek yürek halinde mücadele edeceğiz. Bu duygu ve inanç içinde Çanakkale Zaferinin yıldönümünü kutluyor, Şehitler gününde, bize mukaddes bir vatan emanet eden tüm şehitlerimizi ve kahramanlarımızı rahmet ve şükranla anıyoruz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol