banner1424
Öne Çıkanlar ŞEKERDERE GÜZERGAHI BAYRAM ÖNCESİ AÇILIYOR KAHRAMANMARAŞLILAR OKUDU BU ÖRGÜTÜN ŞİFRESİ ÇÖZÜLDÜ ARAÇTA SIKIŞIP KALDI Belediye Meclisi

Bu haber kez okundu.

BÜYÜKŞEHİR’DEN BİR YOL DAHA
  

Konu ile ilgili olarak yapılan yazılı açıklamada: “Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığı Kamulaştırma Şube Müdürlüğü” tarafından Şekerli Caddesi ile Kanlıdere Caddesini Bahtiyar Yokuşu ve Şıh Camii doğu bitişiğinden birbirine bağlayacak olan ulaşım yolu imar planında 10 metre genişliğinde araç ve yaya trafiğine açık şekilde tanımlanmıştır.

“Yol içerisinde kalan toplam 20 adet parsel ve üzerindeki binalar ile eklentiler ve ağaçlar kamulaştırılarak Büyükşehir Belediyemiz adına tescili sağlanmaktadır şu an itibariyle 13 adet parsel ve üzerindeki binalar kamulaştırılmış olup 7 adet parselin kamulaştırma davaları devam etmektedir. Kamulaştırması tamamlanan 13 adet parseldeki binaların yıkım çalışmalarına da başlanılmıştır. Kamulaştırma çalışmaları tamamlandığında Şekerli Caddesi ile Kanlıdere Caddesi arasındaki araç ve yaya trafiğinde rahatlama sağlanmış olacak” denilerek bilgi verildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol