banner1451
Öne Çıkanlar Mehmet Kocaoğlu CAMİ TUVALETİNDE SAPIK İLİŞKİLER dizi GAZETECİ ADEM GEMCİNİN ACI GÜNÜ RAKİBİNE FARK ATTI

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN MUHAMMET ELİAÇIK, HAKINIZI HELAL EDİNİZ

3 yıl önce Kahramanmaraş’ta teşkilatlanan ve Başkanlığını iş insanı Muhammet Eliaçık’ın yaptığı TÜMKİAD, kısa sürede yaptığı birbirinden önemli etkinlikler ile iş insanlarının beğenisini kazanmış ve TÜMKİAD’ın Kahramanmaraş’ta da var olduğunu ispatlamıştı.

TÜMKİAD Kahramanmaraş Şubesi, geçtiğimiz aylarda da depremzede esnaflar için İstanbul’da fuar düzenlemişti.

Başarılı bir şekilde Kahramanmaraş’ta TÜMKİAD’ın Başkanlığını sürdüren Muhammet Eliaçık, görev süresinin tamamlanması nedeniyle Başkanlık görevini bıraktığını açıkladı.

TÜMKİAD AİLEMİN HER ŞEYİNİ ÇOK SEVDİM

Eliaçık yaptığı açıklamada şunları ifade etti; “2020 yılından itibaren sürdürdüğüm TÜMKİAD Kahramanmaraş İl Başkanlığı görevimden görev süremin dolması sebebiyle 15.11.2023 itibariyle ayrılmış bulunmaktayım. Üç yıldır attığımız her adımın amacı Kahramanmaraş şehrimize ve iş insanlarımıza faydalı olmaktı. Görev süremiz boyunca güvene ve işbirliğine dayalı, hizmet odaklı, hiç kimsenin ötekileştirilmediği, herkesin kendini ifade edebildiği bir çalışma ortamı oluşturmaya gayret ettik.

HEYECANLA ÇALIŞMANIN MUTLULUĞUNU VE BAŞARMANIN HAZZINI YAŞADIK

Oluşturduğumuz sinerji ile başarılı projelere imza attığımızı düşünüyorum. "Sizin en hayırlınız insanlara faydalı olandır" düsturunca ilk günkü heyecanla çalışmanın mutluluğunu ve başarmanın hazzını yaşadık. Özellikle üç yılda yapmış olduğumuz hizmetler, etkinlikler, projeler ve çalışmalar ile "7'den 70'e Kahramanmaraşlı hemşerilerimizin gönlünde taht kurduk.

Şehrimizin potansiyelinin görünenin çok üzerinde olduğu, doğru ve bir bütün halinde çalışmalar yapılarak ortaya çıkarılması gerektiğini her ortamda bahsettik, bu yolda çalışmalarda bulunduk. Farklı görevlerde olsa da aynı amaç uğrunda çalışmalara devam edeceğimizi bilmenizi isterim.

VELHASIL TÜMKİAD AİLEMİN HER ŞEYİNİ ÇOK SEVDİM

Başta yol arkadaşlarım olmak üzere, genel başkanımız, il başkanlarımız, üyelerimiz ve bizlere gönül vererek destek veren değerli dostlarımız, velhasıl TÜMKİAD ailemin her şeyini çok sevdim. TÜMKİAD gibi büyük bir ailenin üyesi olmaktan her zaman gurur duydum.

Görev sürem boyunca benim yanımda olduğunuz, bana destek verdiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Hakkınızı helal edin! Bugüne kadar kutlu bir gaye uğruna haftanın her gününü ve günün her saatini Kahramanmaraş'a adamış olmanın vermiş olduğu gönül rahatlığı ile görevimden ayrılırken hepinizi Allah'a emanet ediyorum.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol