banner1424
Öne Çıkanlar TÜRK ÇİFTÇİSİNE HİZMETTE ASIRLIK MARKA TÜRKÜLERLE YOLDAŞIZ OZANLARLA GARDAŞIZ TEZHİP VALİ GÜVENÇER İZCİLERİ KABUL ETTİ Zeka Oyunları

Bu haber kez okundu.

ALPEDO, DÜNYACA ÜNLÜ BELGESEL KANALI DİSCOVERY, TÜRKİYE BELGESELİNDE

İstanbul’da gerçekleştirilen belgesel çekimlerinde Alpedo Kervan Lezzet Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Pekel Kahramanmaraş dondurmasını tanıttı.

BELGESEL KANALI VE ÜNLÜ SUNUCU CARLA HALL

Konuyla ilgili açıklama yapan Sami Kervancıoğlu, ”Kahramanmaraş’ımızı 110 ülkede yayınlanan dünyaca ünlü belgesel kanalı Discovery televizyonuna ve ünlü sunucu Carla Hall’a anlattık. Şehrimizin tanıtımı noktasında mücadelemiz ülke sınırlarını aştı. Şehrimizin bize verdiği sorumluluğu yerine getirme adına çabamız devam edecek.” dedi.

ÇEKİM EKİBİ BİLE HAYRAN KALDI

Alpedo Maraş Dondurması ile birlikte yöresel lezzetlerimize çekim ekibi de hayran kaldığının altını çizen Kervancıoğlu, son olarak şunları söyledi;  “İnanıyorum ki milyonlarca izleyici de çok sevecek. Başta Alpedo Kervan ailesi olmak üzere kahraman şehrimize teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

Ünlü sunucu Hall ise, şimdiye kadar böyle bir lezzete ve dondurma şova rastlamadığını belirterek, hayranlığını dile getirdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol