Öne Çıkanlar İŞİTME ENGELLİ KADINLARA DİKİŞ VE NAKIŞ KURSU İTİRAZ DİLEKÇELERİNDE SON GÜN:14 OCAK 2016 BİZ İCAT ÇIKARTACAĞIZ! SEFERE ÇIKTI ÖZÇAM MARKET

Bu haber kez okundu.

TÜRKİYE ZEKA VAKFI OYUN 2016 FİNAL SINAVI
 Online olarak gerçekleştirilen Oyun 2016 yarı final yarışmasına katılan, 70 puan ve üstü alan “Çocuklar Kategorisi”nde 140, “Gençler Kategorisi”nde 192 ve “Yetişkinler Kategorisi”nde 212 olmak üzere toplam 544 yarışmacı yarı finali geçerek yazılı final sınavına katılma hakkı elde etti.

 

Özel Sanko Liselerinden yarışmaya katılan Ayça Tezkerecioğlu, Yusuf Katırcı, Zeynep Karani, Dilara Sağır, Vahit Alp Hıdıroğlu, Murat Altındağ, Mehmet Kenan Almacı, Berkay Çiftçi, Eralp Koparal ve Bora Çarpınlıoğlu yarı finali geçti. Özel Sanko Okulları öğrencileri, 25 Aralık’ta Ankara’da düzenlenecek yazılı final sınavında yarışacak.

 

Özel Sanko Koleji - Fen ve Teknoloji Lisesi Müdürü Mutlu Koçağra, öğrencilerinin "Türkiye 21. Zeka Oyunları Yarışması"nın yarı final elemelerini geçmesinden gurur duyduklarını belirterek öğrencilerini ve emeği geçen öğretmenlerini kutladı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol