banner1424
Öne Çıkanlar GİZLİ SANSÜR VAR… SURİYELİ ÇOCUKLARA TİYATRO ŞENLİĞİ SOKAK TABELALARI DEĞİŞTİRİLİYOR SPOR LİSESİ ŞAMPİYON STK ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Bu haber kez okundu.

SİMYA’DAN BAŞKAN ERKOÇ'A ZİYARET…
 Dinamik ve donanımlı eğitimci kadrosu ile istikrarlı adımlarla yol almaya devam eden Simya Eğitim Kurumları dün Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mehmet Fatih Erkoç'u ziyaret etti.

KASAP; AMACIMIZ SOSYAL YÖNÜ GÜÇLÜ BİREYLER YETİŞTİRMEK”

Yapılan ziyarette Simya Eğitim Kurumları Genel Müdürü Muhammet Kasap, Eğitim Kurumlarının 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı içerisinde gerçekleşen ve devam edecek olan projelere ilişkin bilgi paylaşımında bulundu.  2017-2018 Eğitim Öğretim yılında da yapılması planlanan özel projelerden bahsederken 2017-2018 eğitim-öğretim yılında Kız Ortaokulu ve Kız Anadolu Lisesinin açılacağının da müjdesini veren Genel Müdür Muhammet Kasap; Simya Eğitim Kurumlarımızın temel amacı; özgür ve çok yönlü düşünebilen, sosyal yönü güçlü, ruhen ve bedenen sağlıklı, girişimci, ileri görüş sahibi, sosyal kültürü özümsemiş bireyler yetiştirmektir. Bizler her zaman daha iyiyi, daha güzeli sunabilmek için arkadaşlarımızla gece gündüz demeden özveriye çalışıyoruz ve sizlerden aldığımız desteklerle de büyük bir şevkle çalışmaya da devam edeceğiz.” İfadesini kullandı.

İNSAN GEÇMİŞTE YAŞADIKLARININ ÜRÜNÜDÜR

Aldığı bu haber ile mutlu olduklarını belirten Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Fatih Erkoç İnsan geçmişte yaşamış ve öğrenmiş olduklarının ürünüdür. Eğitim insana belirli konularda bilgi sağlar, değer sistemlerini ve inançlarını etkiler ve her açıdan hayata bakışını belirler. Belki bütün bunlardan daha da önemlisi eğitim, kişinin mesleğini ve toplumdaki statüsünü, kendi ailesine sağlayacağı imkân ve itibarı belirler. Biz Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman bu bilinçle hareket ederek eğitime destek verdik ve vermeye de devam edeceğiz.dedi.

 

Büyükşehir Belediye Başkanımız Erkoç’u ziyaretlerinden duydukları mutluluğu ifade eden Genel Müdür Kasap, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Erkoç’a eğitime verdikleri önem ve desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz.” diyerek sözlerine son verdi.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol