Öne Çıkanlar ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR! öneri TÜRKİYE GENELİ 5 BİN 801 KİŞİYİ ELEDİ ÇİÇEK EKİNÖZÜ SEÇİME VE İKTİDARA HAZIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE İŞKUR FARKI

Bu haber kez okundu.

SANKO ÜNİVERSİTESİNDE 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI
  

Zafer Bayramı dolayısıyla mesaj yayınlayan Prof. Dr. Dağlı, “Toprakları vatan yapan onun için canını seve seve vermeye göze alanların cesaretidir. Tarihimiz boyunca vatanımız için büyük bir cesaret ve inançla mücadelemizden vazgeçmedik” dedi.

 

Savaşların sadece topla, tüfekle değil, cesaret, kararlılık ve birbirine kenetlenmiş bir ulusun inanç ve azmiyle kazanıldığını kaydeden Prof. Dr. Dağlı, şöyle devam etti:

 

“Bunun en güzel örneğini sergileyen halkımız, büyük taarruzla, zaferini taçlandırmıştır. Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları, tarihimizdeki en büyük başarılardan birinde her türlü yokluk ve çaresizlik içindeki ulusumuza önderlik etmiş, vatan toprağının kutsallığını korumayı başarmıştır.  

 

SANKO Üniversitesi olarak bugün dahi topraklarımıza kastedecek düşmanlar için genciyle-yaşlısıyla, kadınıyla-erkeğiyle savaşmaktan çekinmeyen bir ulusun evlatları olarak, her türlü iç ve dış güçle haklı mücadelemizi savunan bir gençliğin yetişmesinde elimizden gelen her türlü çabayı göstermek azmindeyiz.

 

Ay yıldızlı bayrağımızın altında, büyük bir yaşama onurunu bizlere armağan eden Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve aziz şehitlerimizi büyük bir saygıyla ve minnetle anarken nice 30 Ağustosları ulus olarak birlik ve beraberlik içinde kutlamayı diliyorum. Zafer Bayramımız kutlu olsun.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol