Öne Çıkanlar İŞİTME ENGELLİ KADINLARA DİKİŞ VE NAKIŞ KURSU İTİRAZ DİLEKÇELERİNDE SON GÜN:14 OCAK 2016 BİZ İCAT ÇIKARTACAĞIZ! SEFERE ÇIKTI ÖZÇAM MARKET

Bu haber kez okundu.

SANKO ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. SINAV: “78 YIL SONRA BİLE KAYBININ ÜZÜNTÜSÜNÜ HİSSETTİĞİMİZ ATAMIZI, SAYGI, MİNNET VE HÜRMETLE ANIYORUZ”
  

Yaşamanın, sadece fiziki olarak var olmaktan ibaret olmadığını, insanın eserleriyle daima sağ kalmışçasına öldükten sonra da yaşamaya devam edebileceğini tüm dünyaya en müspet şekilde gösteren Büyük Önderin, “Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır” sözlerinde vücut bulduğunu anımsatan Prof. Dr. Sınav, şöyle devam etti:

 

“SANKO Üniversitesi olarak, bize miras bırakılan Türkiye Cumhuriyeti’ni daha ileriye taşımak için, bilim üreten ve eğitim veren bir kurum olma sorumluluğunun bilinciyle hareket ediyoruz. Atamızın, silah arkadaşlarının, aziz şehitlerimizin ve gazilerimizin canları pahasına savunduğu vatanımızın ilelebet payidar kalması ve devletimizin muasır medeniyetlerin üstüne çıkabilmesi için, bizler de gücümüzün sonuna kadar mücadele etmeye devam edeceğiz.

 

Büyük Önder’in yaktığı bu meşaleyi taşımayı en üstün görev bilen bir milletin evladı olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. Güzel ülkemizin, Büyük Türkiye Cumhuriyeti’nin akıl, bilim ve irfan harcıyla atılmış sağlam temellerinin mimarı Atamızı bilen ve yılmadan yolundan yürümeye devam eden neferleri olarak bu yüce millete hizmet etmeye devam etmek en büyük görevimizdir.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol