banner1457
Öne Çıkanlar ÇALIŞANLARIMIZI ORTAK ETTİK! B.ŞEHİR BELEDİYE DADAŞLARA TAKILDI FALA BAKACAK! ÖZEL SANKO OKULU TENİSTE İL BİRİNCİSİ OLDU dizi

Bu haber kez okundu.

REKTÖR DEVECİ’DEN MKÜ REKTÖRÜ KAYA’YA ZİYARET
  

MKÜ Rektörlük Makamında gerçekleşen ziyarette komşu iki şehir üniversitesinin rektörleri bir süre görüşerek sohbet etti. Sıcak ve samimi bir havada gerçekleşen ziyarette iki rektör karşılıklı görüş alışverişinde bulunurken, Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Kaya, Rektör Deveci’yi üniversitelerinde ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

KSÜ Rektörü Prof. Dr. Durmuş Deveci aynı bölgede yer alan komşu şehir üniversiteleri olarak birlikte hareket ederek ve ortak projeler yürüterek bölge ve şehirlerin kalkınmasında anahtar rol oynayacaklarını hatırlatırken, Üniversite olarak karşılıklı deneyimleri paylaşmaya her zaman hazır olduklarının altını çizdi.

Ziyaret kapsamında Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Durmuş Deveci, MKÜ Rektörü Prof. Dr. Kaya’ya geleneksel Kahramanmaraş el işçiliği örneklerinden oyma ceviz sandık ve KSÜ tanıtım materyalleri hediye etti. MKÜ Rektörü Prof. Dr. Kaya’da Rektör Deveci’ye Hatay’a özgü çeşitli hediyeler takdim etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1484

banner1478

banner1471