Öne Çıkanlar SANATÇI PERFORMANSI İLE VAR KAYIT DIŞI SATILAN ÜRÜNLERE EL KONULDU dizi SANATSAL ALANDA DA SERGİLEYECEKTİR” AKSU ÇAYI ZEHİR Mİ ZEMZEM Mİ AKIYOR

Bu haber kez okundu.

 ÖZEL SANKO OKULLARI’NIN YÜZME YARIŞMASI BAŞARISI

Özel Sanko Okulları öğrencileri, Şehitkamil Belediyesi’nin 25 Aralık Gaziantep’in Düşman İşgalinden Kurtuluşu etkinlikleri kapsamında düzenlediği yüzme yarışmasından ikincilik ve üçüncülük kupalarıyla döndü.

Beril Öztük, Berçem Melisa Özkılıç, Simge Fakılı ve Azra Keven’den oluşan 9-10 yaş kızlar takımı 4x50 metre serbest bayrak ve 4x50 metre karışık bayrak branşlarında ikincilik kupasını aldı.

Cemre Pelin Hamamcı, Pelin Tan, Ada Üstünsoy ve Nehir Ay’san oluşan 11-12 yaş kızlar takımı 4x50 metre karışık bayrak branşında üçüncülük kupasını kazandı.

Bu arada, Özel Sanko Okulları öğrencilerinden Beril Öztürk 9-10 yaşta 50 metre sırtüstü ve kurbağalamada üçüncülük, Cemre Pelin Hamamcı 11-12 yaş 50 metre serbest branşta ikincilik ve 50 metre sırtüstü branşında üçüncülük, Pelin Tan 11-12 yaş 50 metre serbest branşta üçüncülük derecesi elde etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1356