Öne Çıkanlar KURAN-I GÜZEL OKUYAN TÜRKİYE İKİNCİSİNE ALTIN TAKDİMİ LİDERİ BANDIRA BANDIRA DEVİRDİK Yakında karaciğer nakli de yapılacak DAMIZLIK KOYUN-KEÇİ BİRLİĞİNDE SEÇİM dizi

Bu haber kez okundu.

KSÜ’DEN ÇIKAN HABERLERE DAİR DUYURU

Sayın halkımızın da malumu olduğu üzere deprem felaketi sonrasında özellikle milli eğitim, kolluk kuvvetleri, sağlık personeli başta olmak üzere Kahramanmaraşlı olmayan pek çok memur şehrimizden ayrılmıştır.

Hatta Kahramanmaraşlılardan da ayrılanlar olmuştur. Bunların arasında mülki idare yöneticileri de mevcuttur. Elbette ki Tıp Fakültemizde de ayrılan hocalar olmuştur. 3 hocamız emekli olmuş, 3 hocamız Sağlık Bakanlığı hastanelerine geçmiş, 3 hocamız da istifa edip çok iyi ücretler karşılığında özel hastanelere geçiş yapmıştır. 4 hocamız ise ayrılmayı planlamaktadır.

Her ne kadar internet haberinde “Son 1 ayda 35 öğretim üyesinin istifa ettiği doğru mudur?” şeklinde soru sorulmuş olsa da burada algı operasyonu yapılıp 35 kişi ayrıldı gibi bir imaj oluşturulmaya çalışılmaktadır. Üstelik ilgili haberde bu hekimlerin, siyasi görüşleri yüzünden gönderildiği safsatası dillendirilmektedir.

Hatta haber yalanlanırsa bu ayrılanların isimlerinin tek tek açıklanacağı belirtilmektedir. Bahsi geçen bu 35 kişinin isimlerini biz de çok merak etmekteyiz. Lütfedilip isimler açıklanırsa biz de kendilerinden haberdar olmadığımız bu isimleri öğrenmiş oluruz.

Maalesef depremden bu yana cansiperane mücadele edip milletimizin yaralarının sarılması için çabalayan Tıp Fakültesini ve Üniversite Yönetimini sırf karalamış olmak için farklı gayelerle yayın yapan, kendilerini de gazeteci sanan bu insanların gerçek yüzünü kamuoyunun takdirine sunuyoruz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol