banner1395
Öne Çıkanlar BÜYÜKŞEHİR HİZMETLERİ VATANDAŞLARIN CEBİNE İNDİRİYOR MİLLETİMİZİ YOLUNDAN DÖNDÜREMEYECEK” GENÇ ÇİFTÇİLERE YÖNELİK EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR ALÇAKÇA PUSULAR KARAKTERLERİ TANIMAK ZORUNDAYIZ!

Bu haber kez okundu.

KAMEK KURSLARI DOLU DOLU…
 Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Mesleki Eğitim Şube Müdürlüğü’nce verilen kurslara 2015 ve 2016 yılları arasında 46 branşta 7 bin 147 kursiyere kurs verilmiş olacak.

2016 yılının Eylül ayı itibari ile başlayan kurslarına ise 25 branşta 1100 kursiyerin kaydı ile eğitimler başladı.

KAMEK bünyesinde verilecek olan kurslara 2016 yılı içerisinde 4 bin 600 kursiyer kayıt yaptırarak kurslara başladılar.

KAMEK bünyesinde; Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi ve İl Özel İdare İş Merkezi olmak üzere iki ayrı yerde 1100 kursiyere kurs verilmeye başlandı.

İnsanlara meslek edindirmenin yanı sıra bir takım el becerileri kazandırmayı amaçlayan KAMEK bünyesinde; Aşçı Çıraklığı, Bilgisayar, Kuaförlük, Kuran-ı Kerim, Osmanlı Türkçesi, Özel Gün ve Nikah Şekeri Hazırlama, Minyatür, Stilistlik, Yazarlık Atölyesi, Ahşap Boyama, Bağlama, Ebru, Kanun, Keman, Klarnet, Ney, Resim Yağlı Boya, Ritim, Takı Tasarımı, Türk Halk Müziği Korosu, Türk Halk Oyunları, Türk Sanat Musikisi Korosu, Ud branşlarında olmak üzere eğitime başlamış bulunmaktadır.

Kurslar hafta içi ve hafta sonu olarak hem gündüz hem de akşam saatlerinde olduğundan saatlerde farklılık gösterebiliyor ama yedi gün boyunca devam ediyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1392

banner1393

banner1394