Öne Çıkanlar MHP kahramanmaraş belediyesi SANATÇI PERFORMANSI İLE VAR TAVUK YEMEMEYE YEMİN EDENLERİN YENİDEN TAVUKLA BARIŞTIĞI MEKAN MİMARLARIN DÜĞÜNÜ BAŞKA OLUR

Bu haber kez okundu.

ILICA İMAM HATİP ORTAOKULU’NDAN ŞEHİT AİLESİNE VEFA
 Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE biriminin Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile uygulamaya koyduğu  “Kahramanmaraş Değerler Eğitimi Projesi” ve “Ayın Değeri VEFA” kapsamında Onikişubat Belediyesi Ilıca İmam Hatip Ortaokulu, Çamlıbel Uğrak Mahallesindeki şehit ailesine ziyaret gerçekleştirdi.

11.04.2004 tarihinde vatanımız uğruna şehit olan Mehmet ENGİZEK’in anne ve babası Onikişubat Belediyesi Ilıca İmam Hatip Ortaokulu okul idareci, öğretmen ve öğrencileri tarafından evlerinde ziyaret edildi. Kuranı Kerim okunmasıyla başlayan ziyaret duygulu anlara sahne oldu. Şehidimizin anne ve babasının çok duygulandıkları, duygularını ifade etmekte zorlandıkları görüldü. Ziyaret sırasında okul öğrencileri getirdikleri Kuran-ı Kerim ve Türk Bayrağını şehidin ailesine takdim ettiler. Daha sonra şehitliğe geçilerek şehit Mehmet ENGİZEK’in mezarı Kuran-ı Kerim tilaveti ve dualarla ziyaret edildi.

Ziyarete Onikişubat Belediyesi Ilıca İmam Hatip Ortaokulu’nun yanı sıra Ilıca Jandarma Karakol Komutanı Mehmet ONAT, Ilıca Yeniyapan İlkokulu Müdürü Yusuf DUZ Çamlıbel Uğrak Mahalle İmamı Akif TABAK da katıldılar.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol