banner1424
Öne Çıkanlar Milletvekili aday adayı BORAHAN Milliyetçi Hareket Partisi Mustafa Bastırmacı MEHMET SABANCI DUR DURAK DEMİYOR!

Bu haber kez okundu.

BÜYÜKŞEHİR’DEN EĞİTİM SEMİNERLERİ
  

Kadın ve Aile Şube Müdürlüğünde görev yapan sosyolog ve psikolojik danışmanlar tarafından Nurhak, Çağlayancerit, Elbistan, Göksun ve Andırın ilçelerinde öğrencilere, öğretmenlere ve velilere yönelik eğitim seminerleri devam ediyor.

İlçelerdeki okullarda ve Kur’an Kurslarında verilen eğitimlere oldukça yoğun ilgi olurken eğitim seminerlerinin diğer ilçelerde de gerçekleştirileceği belirtildi.

Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan Kadın ve Aile Şube Müdürü Ayşe Taşkıran; “Müdürlüğümüz bünyesinde görev yapan aile danışmanları ve psikolojik danışmanlarımızda yürüttüğümüz eğitim seminerlerimiz ilçelerimizde devam ediyor. Bu eğitimler kapsamında Nurhak ilçemiz de 1120, Çağlayancerit 1355, Elbistan 2527, Göksun 2344 ve Andırın’da 544 olmak üzere 7890 kişiye eğitim verdik.

Bu ilçelerimizde ‘Etkili ve Yetkin Ebeveynlik’ konusunda 18 okulumuzda, ‘Bilinçli Medya Kullanımı’ konusunda 26 okulda, Sınav Kaygısı ve Motivasyon’ konusunda 16 okulumuzda, Ergenlik Donemi Sorunları ve Çözümleri’ konusunda ise 10 okulumuzda eğitim semineri gerçekleştirdik.

Eğitimlerimizde öğrencilere, velilere ve öğretmenlere yönelik eğitim seminerlerini kendi branşlarına göre anlattık. Bu eğitimlere katılan tüm öğrencilere, velilere ve öğretmenlerimize gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol