banner1395
Öne Çıkanlar BÜYÜKŞEHİR HİZMETLERİ VATANDAŞLARIN CEBİNE İNDİRİYOR MİLLETİMİZİ YOLUNDAN DÖNDÜREMEYECEK” GENÇ ÇİFTÇİLERE YÖNELİK EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR ALÇAKÇA PUSULAR KARAKTERLERİ TANIMAK ZORUNDAYIZ!

Bu haber kez okundu.

ASİD GENEL BAŞKANI DR. YUSUF ZİYA YILDIRIM:  “ATATÜRK DÜNYAYA SADECE KAHRAMANLIKLARIYLA DEĞİL, VATAN SEVGİSİ, MİLLETİNE VERDİĞİ DEĞER, İLİM VE AKLIN YOLUNU TAKİP EDİŞİYLE DE ÖRNEK OLAN BÜYÜK BİR LİDERDİR”
 Dr. Yıldırım, Atatürk’ün dünyaya sadece kahramanlıklarıyla değil, vatan sevgisi, milletine verdiği değer, ilim ve aklın yolunu takip edişiyle de örnek olan büyük bir lider olduğunu kaydetti.

 

“Ebediyete intikalinin üzerinden geçen 78 yıla rağmen, Mustafa Kemal Atatürk, fikirleriyle bugün dahi yolumuzu aydınlatmaktadır” diyen Yıldırım, mesajında şu görüşlere yer verdi:

 

“Birliğe, beraberliğe ve kenetlenmeye her zamankinden çok daha fazla ihtiyacımız olan şu günlerde ‘Her karış toprağıyla bölünmez bütün olan ülkemiz Edirne’den Kars’a, İzmir’den Hakkari’ye, Sinop’tan Hatay’a, Türk Devleti’ne yurttaşlık bağı ile bağlı olan herkesin ortak yurdudur’ sözleri daha da anlam kazanıyor. Bağımsızlığımızın sembolü olan Cumhuriyetimizi bizlere armağan eden Atamızı bir kez daha rahmetle, saygıyla ve şükranla anıyoruz.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1392

banner1393

banner1394