banner1424
Öne Çıkanlar ŞEKERDERE GÜZERGAHI BAYRAM ÖNCESİ AÇILIYOR KAHRAMANMARAŞLILAR OKUDU BU ÖRGÜTÜN ŞİFRESİ ÇÖZÜLDÜ ARAÇTA SIKIŞIP KALDI Belediye Meclisi

Bu haber kez okundu.

AFŞİN'DE OKULLARA DESTEK

Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih GÜVEN ve ekibi Afşin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kızılay'ın desteğini alarak ihtiyaç sahibi öğrencilere yapılacak yardımları organize etti. Mehmet Fatih GÜVEN'i makamında ziyaret eden heyet, ardından Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen öğrencilere gizli olarak giyecek yardımı yaptı.

Yardımların ilgili okullarda dağıtılmak üzere Milli Eğitim Müdürlüğü'ne teslimi için Başkan GÜVEN'le birlikte, İstanbul Güngören Kızılay Şube Başkanı Erhan TAN, Yıldız Teknik Üniversitesi Genel Sekreteri Ahmet KARAHAN, İl Kızılay Şube Müdürü Mustafa BAL, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf KAHRAMAN, Afşin İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih KABA, Afşin Genç Kızılay yönetimi bir araya geldi. Katılımcılar ayrıca Nadir Ortaokulu'nda bilgisayar laboratuvarı kurarak bilgisayar desteğinde bulundular. Öğrencilere gerekli yardımları teslim ettikten sonra Eshab-ı Kehf'i gezdiler.

Başkan Mehmet Fatih GÜVEN, "Öğrencilerimize giyecek yardımında bulunup bilişim desteği verdik.  Bizim için her öğrencimiz tek tek çok kıymetli. Hiçbir öğrencimizin maddi sıkıntılardan ve okul imkanlarının yetersizliğinden dolayı eğitiminden geri kalmasını istemeyiz. Biz belediye olarak her  öğrencimizin eşit koşullarda, eğitim görmesini istiyoruz ve bunun için çabalıyoruz. Onlar bizim geleceğimiz." diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol