banner1395
Öne Çıkanlar BÜYÜKŞEHİR HİZMETLERİ VATANDAŞLARIN CEBİNE İNDİRİYOR MİLLETİMİZİ YOLUNDAN DÖNDÜREMEYECEK” GENÇ ÇİFTÇİLERE YÖNELİK EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR ALÇAKÇA PUSULAR KARAKTERLERİ TANIMAK ZORUNDAYIZ!

Bu haber kez okundu.

TEKEREK YOLU ASFALTLANIYOR
 Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Yapım ve Onarım Şube Müdürlüğü ekiplerince yürütülen asfalt kaplama çalışmaları Tekerek Bulvarı’nda devam ediyor.

Yol Yapım ve Onarım ekiplerince yürütülen sıcak asfalt kaplama çalışmaları 35 metre genişliğinde 2,6 kilometre uzunluğunda bulunan Tekerek Bulvarı’nda devam ediyor. 1.8 kilometrelik kısmında sıcak asfalt serim çalışmaları tamamlanan Tekerek Bulvarı’nda geri kalan kısımda asfalt serim çalışmaları aralıksız olarak sürüyor.

Ekipler aynı zamanda yol bakım ve tamir gerektiren alanlarda da asfalt yama çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyorlar.

Büyükşehir Belediyesi 2016 yılı Ekim ayı sonu itibari ile il genelinde yaptığı asfalt çalışmalarında I. Kat sathi kaplama hazırlamada 172,8 km. I. Kat Sathi kaplamada 193,8 km. II. Kat sathi kaplamada 163,8 km. sıcak asfalt kaplamada ise 110,03 km. yol asfalt çalışmalarını tamamladı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1392

banner1393

banner1394