Öne Çıkanlar MHP BU EĞLENCE KAÇMAZ GÖZLE GÖRÜLÜR DEĞİŞİM MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ… SİGARA İZMARİTİ YANGINA SEBEP OLDU

Bu haber kez okundu.

KAYNAK ESNAFIN GÖNLÜNÜ FETHETTİ
 Cuma günü Gaziantep’te 14 belediye başkanlarının katıldığı bölgesel belediye başkanları toplantısına iştirak eden Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, 20 Kasım Pazar günü de esna ziyaretinde bulundu, onların hal ve hatırlarını sordu, sohbette bulundu ve hayırlı işler, bol kazançlar dilek ve temennisinde bulundu.

Atatürk Meydanındaki işyerlerinden başlayıp, Kapalı çarşı esnafını gezen Kaynak, gülümseyen yüzü, esprili davranışları ile sempati toplarken, çarşı esnafı Başbakan Yardımcısı Kaynak’ı aralarında görmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
ÇOCUKLARA ŞEKER BİLE İKRAM ETTİ

Kaynak, mesir macunu satan bir vatandaştan aldığı şekerleri yanındaki dostlarına, arkadaşlarına ve özellikle çocuklara ikram ederken, rahat tavırları, şen hali insanların dikkatinden kaçmadı.

Belediye Çarşısı ardından Mazman Çarşısına da uğrayan, burada esnaf ile dertleşen, onları dinleyen Kaynak’ın esnaf ziyaretine katılanlar arasında, AK Parti İl Başkanı Av. Ahmet Özdemir, AK Parti Onikişubat İlçe Teşkilat Başkanı Av. Fırat Görgel, Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkanı Necati Okay, ilçe belediye başkan yardımcıları, yakın dostları, gazeteciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol