banner1106
Öne Çıkanlar MHP Kahramanmaraş İL BAŞKANI DOĞAN BAŞVURUSUNU YAPTI TENİS İL BİRİNCİLİĞİ TURNUVASI TAMAMLANDI ŞEHİTLERİMİZİ UNUTMADIK! UNUTMAYACAĞIZ! YAPILAN HER KONGRENİN BİR ANLAMI VAR

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN ERKOÇ YAŞILARLA BİRARAYA GELDİ
 Daha sonra yaşlılara hitaben bir konuşma yapan Başkan Erkoç: “Hepinizi en kalbi duygularımızla selamlıyor, hepinizin ellerinden öpüyoruz.

Sizler bizim başımızın tacısınız. Bu şehirler sizlerin dualarıyla ayakta kalmakta. Yaşlılarının, büyüklerinin duasını alamayanlar iflah olmaz! Bu fertler içinde geçerli, şehirler içinde geçerli, ülkeler içinde geçerli. Tabii biz çocukluğumuzdan bu yana hamdolsun mensup olduğumuz medeniyetin ve maneviyatın bize emrettiği büyüklerimize saygı, hürmet ve vefa. Tabii her zaman gönül ister ki sizlerle bir arada olalım, gönül ister ki sizin onlarca kez duanızı alalım. Tabii dünya şartları meşguliyet, buna müsaade etmemekte yine de biz sizlerin duasını her zaman bekleriz inşallah. Sizlerin duası çok önemli bizim için. Yine söylüyorum; bu şehirler sizlerin duasıyla ayakta kalmakta. Bu milletin geleceği için sizlerin duası, samimiyeti, sevgisi bizim için çok önemli. Eğer sizlere karşı hatamız, kusurumuz olduysa da lütfen bunu affedin. Bizlere hakkınızı helal edin inşallah.

Bizden de her zaman sizlere hürmet, saygı devam eder inşallah. Allah bizleri her zaman sizlere layık bir evlat olmayı nasip eylesin inşallah. Ben programımıza katıldığınız için, davetimize icabet ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum. Burada çok değerli iki tane Ayşe hocamız var. Biri Ayşe Taşkıran, biri Ayşe Sofioğlu. Maşallah bizim Ayşe’lerimiz bereketli. Allah razı olsun, ikisine de çok teşekkür ediyoruz. İkisi de sizlerle devamlı beraberler. Çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyoruz. Çok önemli işler çıkarttılar beş yıllık dönemde. Bu arkadaşlarımızın da çok emeği geçti, başarılarımız da, Ayşe hocalarımızın liderliğinde. Onlara da çok teşekkür ediyoruz. Hepinizi saygıyla selamlıyor, hepinizi Allah’a emanet ediyorum inşallah. Ama en çok sizden dua bekliyoruz inşallah. Bundan sonra da namazlarda, dualarınızda inşallah bizi unutmamanız dileğiyle hepinizi en kalbi duygularımızla selamlıyor, yeniden hepinizin elinden öpüyorum” dedi.

Başkan Erkoç masaları tek tek dolaşarak yaşlı çiftlerle sohbet etti.

Programın sonunda Başkan Erkoç yaşlı çiftlere hediyeler vererek haftalarını kutladı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1112

banner1114

banner1118

banner1122banner1123