Öne Çıkanlar AK PARTİ ON İKİŞUBAT YÖNETİM KURULU LİSTESİ AÇIKLANDI PAZAR GÜNÜNDEN BERİ KAYIP! BARO ADAYI ATAKAN BÜYÜK HİDROLİKTEN MÜŞTERİYE ÖZELÇÖZÜMLER DÜNYA KADINLAR GÜNÜ

Bu haber kez okundu.

İŞİTME ENGELLİLER SPOR FEDERASYONU BAŞKANI OSMAN ARSLAN  İL MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ
 İşitme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Osman Arslan, ziyarette yaptığı değerlendirmede, Federasyon Başkanı seçildikten sonra ilk ziyaretimi Kahramanmaraş’a yapıyorum. Bu vesile ile 25–27 Ocak 2012 tarihleri arasında İşitme Engelliler Türkiye Güreş Şampiyonasını burada gerçekleştireceğiz. Kahramanmaraş Güreşte marka bir şehirdir. İşitme Engelliler Güreş Milli Takımımızın başına koordinatör olarak İlinizin yetiştirdiği Dünya ve Avrupa Şampiyonu, Olimpiyat İkincisi Şeref Eroğlu’na teklifte bulunduk ve değerli şampiyonumuz bizleri kırmadılar ve görevi kabul ettiler. Bunda dolayı Şeref Eroğlu’na teşekkür ediyorum dedi. Sayın İl Müdürümüzü tebrik etmek istiyorum gerek engelliler branşında gerekse diğer branşlarda pozitif yaklaşımını ve tesisleşmede çok önemli yatırımlar kazandırmış. Özellikle engelliler branşında yapmış olduğu projeler ve desteklerden ötürüde kendisine çok teşekkür ediyorum bu vesile ile Federasyon olarak Ulusal ve uluslar arası şampiyonaları ve kampları da burada yapmak istiyoruz dedi.

İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı yaptığı açıklamada Federasyon Başkanımıza bizleri ziyaret ettiği için teşekkür ediyorum.Yeni görevlerinde de üstün başarılar diliyorum dedi.Bizim için engelli engelsiz ayrımı yoktur biz tüm spor branşlarımızın hizmetindeyiz dedi.Tesislerimiz spor yapmaya gelen herkese açıktır.Federasyon Başkanımızın kamplar ve şampiyonaları İlimizde yapmayı planlamaları bizler için memnuniyet verici bir durumdur ve kendilerine teşekkür ediyorum.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol