Öne Çıkanlar ÇEK BAŞKONSOLOS LAUFEROVA AÇEVDE Belediye Meclisi aile büyükleri 92 yaşındaki Şerife Nineyi kaybetmenin acısını yaşıyor. ÇOCUKLAR 23 NİSANDA PİAZZADA! HUNHARCA

Bu haber kez okundu.

BERTİZ’DE ALKIŞLAR FATİH ERKOÇ İÇİNDİ

Dulkadiroğlu Belediyesince yenilenen ve modernize edilen yeni güreş sahasında yapılan güreşlere 680 pehlivan katılırken, katılım ve ilginin çok olması dikkat çekti.

1.500 kişilik yeni güreş sahası hınca hınç dolarken, bir o kadar da güreşsever dışarıda kaldı. Vatandaşlar güreş alanının biraz daha büyük olmasını isterken, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’a teşekkür ettiler.

OTOBAN GİBİ YOLDAN GİTTİK

Vali Ömer Faruk Coşkun başta olmak üzere, bürokrasinin ve siyasilerin ağırlıkta olduğu güreş festivalini izlemeye gelen Büyükşehir kurucu Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, salonu dolduran yüzlerce güreşseverlerden en çok alkış alan isim  oldu. Bertiz halkı Erkoç’u bağrına bastı ve ayakta alkışladı.

5 yıllık başkanlığı döneminde Yedikuyular Kayak Merkezi başta olmak üzere, sayısız eserlere, hizmetlere imzasını atan, Yedikuyular’dan başlamak üzere Bertiz’e kadar otoban gibi yolların yapımında emeği olan Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Fatih Erkoç da güreşseverlerin ilgisini karşılıksız bırakmadı, herkesi selamladı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol