banner1395
Öne Çıkanlar BÜYÜKŞEHİR HİZMETLERİ VATANDAŞLARIN CEBİNE İNDİRİYOR MİLLETİMİZİ YOLUNDAN DÖNDÜREMEYECEK” GENÇ ÇİFTÇİLERE YÖNELİK EĞİTİMLER DEVAM EDİYOR ALÇAKÇA PUSULAR KARAKTERLERİ TANIMAK ZORUNDAYIZ!

Bu haber kez okundu.

KAYNAK’TAN ESNAF ZİYARETLERİ
 Cuma günü Gaziantep’te 14 belediye başkanlarının katıldığı bölgesel belediye başkanları toplantısına iştirak eden Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, 20 Kasım Pazar günü de esna ziyaretinde bulundu, onların hal ve hatırlarını sordu, sohbette bulundu ve hayırlı işler, bol kazançlar dilek ve temennisinde bulundu.

Atatürk Meydanındaki işyerlerinden başlayıp, Kapalı çarşı esnafını gezen Kaynak, gülümseyen yüzü, esprili davranışları ile sempati toplarken, çarşı esnafı Başbakan Yardımcısı Kaynak’ı aralarında görmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

ÇOCUKLARA ŞEKER BİLE İKRAM ETTİ

Kaynak, mesir macunu satan bir vatandaştan aldığı şekerleri yanındaki dostlarına, arkadaşlarına ve özellikle çocuklara ikram ederken, rahat tavırları, şen hali insanların dikkatinden kaçmadı.

Kaynak’ın esnaf ziyaretine katılanlar arasında, AK Parti İl Başkanı Av. Ahmet Özdemir, AK Parti Onikişubat İlçe Teşkilat Başkanı Av. Fırat Görgel, Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkanı Necati Okay, ilçe belediye başkan yardımcıları, yakın dostları, gazeteciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1392

banner1393

banner1394