Öne Çıkanlar İŞİNİZE AŞIK OLMAK BAŞARIYI GETİRİR PROJELERİMİZ HIZ KESMİYOR PARTİMİZİN VE DAVAMIZIN SONUNA KADAR ARKASINDAYIZ PAZARCIK MYO İÇİN REKTÖRDEN CEVAP GELDİ YÜRÜYEN BİLBORDLARLA TANITIM

Bu haber kez okundu.

DORA ‘GÜÇLÜ OLACAĞIZ, BİR OLACAĞIZ, DİRİ OLACAĞIZ’

Esnafları sorunlarını dinleyen MHP 1. Sıra milletvekili adayı Doç. Dr. Zühal Karakoç Dora, depremden dolayı geçmiş olsun dileklerini iletti.

Ekinözü'nde esnaf ziyaretleri sırasında bir de fırını ziyaret eden Doç. Dr. Zuhal Karakoç Dora; "6 Şubat depreminde 13 milyon insanımız doğrudan etkilendi.  Ancak necip milletimiz 85 milyon tek yürek oldu, depremzedelerin acılarını yüreklerinde hissettiler ve ekmeklerini paylaştılar. Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli Bey'in büyük önem verdiği askıda ekmek etkinliğinin önemi bugünlerde daha da anlamlı hale geldi.

Ekmeğimizi paylaşacağız! Biz de bu vesileyle Ekinözü'nde bu fırınımızda bir miktar ekmeğimizi ihtiyaç sahipleri için askıya çıkarıyoruz. Çünkü biliyoruz ki  Bölüşürsek tok oluruz, bölünürsek yok oluruz! Güçlü olacağız! Bir olacağız, diri olacağız. Allah'ın izniyle bu birlikteliğimiz 14 Mayıs Seçimlerinde de kendini gösterecektir. Ülkemizin yükselişi devam edecektir." dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol