banner1351
Öne Çıkanlar DULKADİROĞLUNDA PAZAR YERLERİ DEĞİŞİYOR VE DÖNÜŞÜYOR ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPTI öneri MEHMET DERE KESİNLEŞEN MHP K.MARAŞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI‏ LİSTESİ

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN ÇEVİK: NEREDE HİZMET VARSA ANLAYIN Kİ ORADA GELECEK VAR!

Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu'nun istemiyle ve kararlılığıyla yapılan Konya Eğiste Viyadüğü tamamlandı. Konyalıların büyük coşkusuna neden olan viyadükle ilgili birçok vatandaş ve siyasi de Davutoğlu'na teşekkür mesajı iletti. Konuyla ilgili bir diğer teşekkür mesajı da Başkan Çevik'ten geldi.

Başkan Muharrem Çevik, sadece halka hizmet eden Davutoğlu'na şükranlarını ileterek şu ifadeleri kullandı; "Bu ülkede bu zamana kadar her ne yapıldıysa bu kesinlikle Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu'nun sayesindedir.  Onun istikrarı, onun hizmet aşkı sayesindedir. İşte şimdi de Konya'nın en büyük sorunlarından birisi Davutoğlu sayesinde çözüldü. Konya'nın altın gerdanlığı Eğiste Viyadüğü tamamlandı. Biz her zaman diyoruz. Görecekleri varsa gelecekleri var. Halka hizmet varsa, orada gelecek var. Nerede hizmet varsa anlayın ki orada gelecek var." ifadelerine yer verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol