Öne Çıkanlar SANATÇI PERFORMANSI İLE VAR KAYIT DIŞI SATILAN ÜRÜNLERE EL KONULDU dizi SANATSAL ALANDA DA SERGİLEYECEKTİR” AKSU ÇAYI ZEHİR Mİ ZEMZEM Mİ AKIYOR

Bu haber kez okundu.

BAKAN GÜLLÜCE KAHRAMANMARAŞ’TA
 Kentsel dönüşüm alanlarındaki çalışmaları yerinde inceleyen Bakan Güllüce, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’u cesaretinden dolayı kutladı.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce, şehir kimliği çalıştayı tanıtım toplantısı için geldiği Kahramanmaraş’ta bir dizi ziyaretlerde bulundu.  Kentsel dönüşüm alanlarındaki çalışmaları yerinde inceleyen Bakan Güllüce, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’u cesaretinden dolayı kutladı.

İncelemelerin ardından Yedi Güzel Adam dizisinin çekim alanı Kara Lise’yi ziyaret eden Bakan Güllüce, “Grup Başkan Vekilimiz Mahir Ünal ile birlikte Kahramanmaraş’ta kentsel dönüşümle ilgili inceleme yapmak istedik. Bu ziyaretimizde Kahramanmaraş’ta neler yaptığımızın, neler yapacağımızın kontrolünü yapmak istedik. Ayrıca ‘Yedi Güzel Adam’ dizisinden önce de bildiğimiz, yanında olduğumuz insanlar” diye konuştu.

Açıklamanın ardından Bakan Güllüce ve beraberindeki heyet, Türkiye Mozaik Corpus’u Sempozyumu'nu ziyaret ederek, yetkililerden bilgi aldı. Bakan Güllüce, kentsel dönüşüm alanlarında çalışan işçileri de inşaat alanında ziyaret ederek, sorunlarını dinledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1356