banner1320
Öne Çıkanlar KIRSALDA DA O OLACAK BAŞARILARI KONUŞMALIYIZ” MAHÇİÇEK EJDER ORUÇ TEŞKİLATLARI HEYECANLANDIRIYOR BÜYÜKŞEHİR HALK EKMEK HER YERDE…

Bu haber kez okundu.

KONUKOĞLU HASTANESİ OPR. DR. BAŞAR AKSOY HASTA KABULÜNE BAŞLADI
 Halen Opr. Dr. Cahit Dinler, Opr. Dr. Hasan Bakır, Opr. Dr. Ahmet Orhan Gürer ve Opr. Dr. Erdal Uysal’ın hizmet verdiği Genel Cerrahi Polikliniği’nde Opr. Dr. Başar Aksoy da hasta kabul etmeye başladı.

1980 Gaziantep doğumlu olan Opr. Dr. Aksoy, ilk, orta ve lise eğitimini Gaziantep’te tamamladı. 1997 – 2000 yılları arasında Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde, 2000 – 2003 yılları arasında Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitim gördü.

2003 – 2005 yılları arasında Özel Sani Konukoğlu Hastanesi Acil Servisi’nde görev yapan Opr. Dr. Aksoy 2005 – 2011 yılları arasında Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde ihtisasını tamamlayarak, Genel Cerrahi Uzmanı oldu.

Mecburi hizmetini 2011 – 2012 yıllarında Cizre’de yapan Opr. Dr. Aksoy, Kasım 2012 itibariyle Özel Sani Konukoğlu Hastanesi’nde Genel Cerrahi Uzmanı olarak hasta kabul etmeye başlamıştır.

Evli ve bir çocuk babası olan Opr. Dr. Aksoy, tümor cerrahisi (meme, gis, tiroid, paratiroid), laparoskopik cerrahi, hepatobilier sistem hastalıkları (pankreas, safra kesesi, koledok ), perianal bölge hastalıklarının ameliyatsız tedavisi (hemoroid, anal fissür, anal fistül, pilonidal sinüs-kıl dönmesi) konularıyla ilgilenmektedir.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol