Öne Çıkanlar AK PARTİ ON İKİŞUBAT YÖNETİM KURULU LİSTESİ AÇIKLANDI PAZAR GÜNÜNDEN BERİ KAYIP! BARO ADAYI ATAKAN BÜYÜK HİDROLİKTEN MÜŞTERİYE ÖZELÇÖZÜMLER DÜNYA KADINLAR GÜNÜ

Bu haber kez okundu.

YENİ VERGİ DAİRESİ BAŞKANI SAĞLAM ÇIKTI
 Bugünkü (18 Aralık 2012) tarihli resmi gazetenin 2012/846 sayılı kararı ile Kahramanmaraş Vergi Dairesi Başkanlığına atanan Cuma Sağlam’ın önümüzdeki günlerde yeni görevine başlaması bekleniyor.

CUMA SAĞLAM VE ÖZGEÇMİŞİ:

1954 yılında Adana’nın Tufanbeyli İlçesinde dünyaya geldi. İlköğrenimini doğduğu ilçede, orta ve lise öğrenimini Adana’da tamamladı. 1980 yılında İstanbul İ.T.İ.A. Siyasal Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. Maliye Bakanlığında 1982 yılında İzmir Vergi Denetmeni olarak başladığı görevini, Malatya, Sivas ve Tunceli’de sürdürdü. 1997 yılında idari göreve atanan Cuma SAĞLAM Sivas ve Sakarya’da Gelir Müdürlüğü, Kayseri’de Erciyes Vergi Dairesi, Ankara’da Sincan ve Çankaya Vergi Dairesi Müdürlükleri görevinde bulundu. Gelir İdaresinin yeniden yapılanmasından sonra Kayseri Vergi Dairesi Başkanlığı Gelir İdaresi Grup Müdürlüğü yapan Cuma SAĞLAM 15.12.2006 tarihinde Şanlıurfa Vergi Dairesi Başkanlığı görevine başlamıştır. Evli ve üç çocuk babasıdır.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol