Öne Çıkanlar AK PARTİ ON İKİŞUBAT YÖNETİM KURULU LİSTESİ AÇIKLANDI PAZAR GÜNÜNDEN BERİ KAYIP! BARO ADAYI ATAKAN BÜYÜK HİDROLİKTEN MÜŞTERİYE ÖZELÇÖZÜMLER DÜNYA KADINLAR GÜNÜ

Bu haber kez okundu.

YENİ İTFAİYE BİNASI TEMMUZ’DA HZİMETE GİRECEK!
 Kahramanmaraş Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü Merkez binası olarak inşa edilmekte olan yeni hizmet binası 3 kattan ve toplamda 5 bin 340 metrekareden oluşacak.

Yapımına Eylül ayında başlanan İtfaiye Müdürlüğü eni hizmet binası Temmuz ayında hizmete açılması planlanıyor.

Yeni İtfaiye Hizmet binasının Bodrum Kat 490 metrekare  kapalı alana sahiptir. Bu katta; Jeneratör Odaları, Kazan Dairesi, Su Deposu, Depolar vb. mahaller bulunmaktadır.


Zemin kat 2000 metrekare kapalı alan ve 850 metrekarelik kapalı Garaj kısmında oluşmaktadır. Bu katta; Lokal, Fitness, Yemekhane, Arşiv, Depolar, Ofis Odaları, Garaj bulunmaktadır.

1.Kat 2000 metrekare kapalı alandan oluşmaktadır. Bu katta;  Eğitim Odaları, Koğuşlar, Konferans Salonu, Ofis Odaları bulunmaktadır.

Yeni İtfaiye Hizmet Binası yapım işi devam etmekte olup Bodrum katın Döşeme betonları tamamlanmış olup, diğer zemin katta temel Betonarme imalatları devam etmektedir. İşin süresi 300 gün olup Temmuz 2013 de tamamlanması planlanmıştır.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol