Öne Çıkanlar AK PARTİ ON İKİŞUBAT YÖNETİM KURULU LİSTESİ AÇIKLANDI PAZAR GÜNÜNDEN BERİ KAYIP! BARO ADAYI ATAKAN BÜYÜK HİDROLİKTEN MÜŞTERİYE ÖZELÇÖZÜMLER DÜNYA KADINLAR GÜNÜ

Bu haber kez okundu.

ÜNAL; “MİLLETİN KENDİSİNİ MUHATAP ALDIK!”
 6 Aralık günü, gecenin ilerleyen saatlerinde başlayıp, yaklaşık 2 saat süren canlı yayını sunan Hüseyin Yayman ve diğer bayan sunucunun sorularını cevaplandıran Gurup Başkanvekili Mahir Ünal, ülke ve Türkiye gündemine ilişkin düşüncelerini paylaşırken, özellikle yazılı ve görsel medyanın gündeminden düşmeyen fezleke, anketler, dokunulmazlık, açlık grevleri, ana dilde savunma, bütçe ve terörün konuşulduğu, tartışıldığı canlı yayın programında Ünal, milletin kendisini muhatap alarak siyaset yaptıklarını ve iktidar olarak da halka hizmet etmeye çalıştıklarını söyledi.“İktidar olduğumuz günden bu yana, hiçbsir zaman popülist siyaset yapmadık, oy siyaseti p eşinde koşmadık, şayet yapsaydık oylarımızı yüzde 34’lerden alıp yüzde 50’lere taşıyamazdık. Her seçimde oy sayımızın artması bunun en bariz göstergesidir”
diyen Mahir Ünal, her dönemde ne aldandıklarını, ne de aldattıklarını belirterek, ülkedeki alevi ile azınlık sorunlarının bulunduğuna da dikkat çekti, “Türkiye kendi iç bütünlüğünü sağladığında, bölgenin lider ülkesi olacağımızı herkes biliyor. Kendi iç siyasetimizi inşa etmek için, bütün arkadaşlarımızla birlikte, gece gündüz demeden, bu ülkenin, bu insanların refahı için çalışıyoruz” diye konuştu.


DEVLET, GEREKİRSE MAHKUMLARLA DA KONUŞUR!

İktidar olduklarında, yola çıkarken 5-10 yıl için çıkmadıklarının da altını çizen Ünal, ülke sorunlarının çözümü için uğraş verdiklerini kaydetti, İmralı’da yatan terörist başının ismini anmadan onu bir mahkum olarak nitelendirdi, “Burası  bir Norveç, İsveç değil. Devlet, kendi mahkûmu ile irtibat içinde olabilir. Biz mahkûmu asli aktör olarak görmediğimiz için, adımlarımızı ona göre atıyoruz” dedi ve önümüzdeki yıllarda yapılacak olan yerel seçimlerin, cumhurbaşkanlığı seçimi ile genel seçimlerin ülkemize hayırlar getirmesi dilediğinde bulundu.

 Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol