Öne Çıkanlar ÖZEL SANKO OKULLARI ÖĞRENCİSİNİN YÜZME BAŞARISI PİAZZANIN MERCEDES ÇEKİLİŞİ YAPILDI 12 ŞUBAT RUHUNU KADINLAR TAŞIDI Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye alevi

Bu haber kez okundu.

TSO MECLİS ÜYESİ DURMUŞ KARCIOĞLU; ‘YENİ BAŞLIYORUZ!’

KMTSO 14. Meslek Komitesine seçilen  Durmuş Karcıoğlu, Fatih Koşargelir, Talip Moroğlu, Çağrı Tüllünce, Enes Kaptanoğlu, Mehmet Akif Özalp, ve Mehmet Özata, yaptıkları açıklamada sloganlarının ‘yeni başlıyoruz’ olduğunu ifade etti.

Turuncu Liste ile KMTSO Meclis Üyesi Durmuş Karcıoğlu : “Seçimden 12 gün önce arkadaşlarımla oturduk ve aday olmaya karar verdik, aslında benim çok niyetim yoktu, arkadaşlarım beni ikna etti. 14. Meslek komitesindeki 243 üyemizin sorunlarını KMTSO'da gündeme getirmek üzere arkadaşlarımın desteği ile Turuncu Listeyi çıkarak yola çıktık. 12 günlük yoğun bir çalışma sonunda Allah’a çok şükür dostların desteği ile 7 asil, 7 yedek üye olarak seçimden galip çıktık, KMTSO Meclisine girdik. Ama yeni başlıyoruz,” diyerek bundan sonra ki vereceği hizmetleri anlattı.

Durmuş Karcıoğlu; “Seçimlere Bağımsız girdik, her hangi bir tarafın tarafı olmayacağız, taraflara karışmayacağız, bizim meselemiz üyelerimizin sorunlarını KMTSO Meclisinde gündeme getirmek.. Seçim sonrası canlı yayında anlatmıştım.. parasını kendi cebimden vererek Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası fuaye alanında 14. Meslek komitesi üyelerimize, meclis üyelerine, Valimiz, Belediye Başkanımız, o gün şehrimizde olacak milletvekilleri ile şehrin protokolüne bir yemek vereceğim. İlk icraatımız bu olacak. Burada birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam edeceğiz.  Üyelerimizi odamızda en iyi şekilde temsil etmek için bu göreve talip olduklarını,“ söyledi.

ÜYELERİN ELİNİ SIKIP GÖZÜNE BAKMAK!

      Bugüne kadar Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde aranmadığını, sorulmadığını bir çok üyenin oda seçimlerinde oyu bile olduğunu haberini olmadığını anlatan Durmuş Karcıoğlu: “KMTSO seçimlere  iki başkan adayı çıkınca üyelerin telefonla arandığını gördük.. bunun üzerine biz Turuncu renkle aday olarak çıktık.. herkesin bire bir elini sıktık.. gözlerine baktık, birlikte yemek yedik, kahvaltı yaptık, sorunlarını dinledik.. üyelerimizle muhabbet oluşturduk.. bunun soncunda ise Beyaz, Mavi listenin yanına eklediğimiz Turuncu liste ile bağımsız olarak 14. Meslek komitesinde , KMTSO Meclis üyesi ve Meslek komitesi olarak bizi seçtiler.. Bu üyelerimize karşı sorumluluğumuz var seçim, bitti ama hizmet yeni başlıyor.. biz yeni başlıyoruz.. 12 gün boyunca  emeği geçen yedi yedek, yedi asil üyemizin yanında gönüllü dostlarımıza bizi yalnız bırakmayan arkadaşlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum. Ben bu seçimi onlarla kazandım.. Ekip olarak kazandık..

O KOLTUKLAR BABAMIZIN MALI DEĞİL!

 “Bugün Meclis üyesisin yarın olmaya bilirsin” diyen KMTSO Meclis üyesi Durmuş Karcıoğlu: Üyelerimiz KMTSO ile barıştıracağız, bize oy vererek bizi o koltuklara oturtanların üyelerimiz olduğunu asla unutmayacağız neticede o koltuklar bizim babamızın malı değil, geçici olarak oturduk, biz görevimizi laiki ile yapamazsak bir dönem sonra ki seçimlerde bizi o koltuklardan kaldırırlar..  iyi hizmet edersek, bezi yeniden yönetime seçerler.. biz bunun bilinci ile KMTSO 14. Komiteyi böyle temsil edeceğiz..

    Önümüzdeki süreçte üyelerimize daha güzel nasıl hizmet ederiz oradaki çalışmalarda gösterecek ve her işi istişare ile yapacağız.

     14. komitede kimler var derseniz, inşaat malzemeleri satanlar, tekstil makinaları yedek parçaları satanlar, demir çimento satanlar, seramik, alçı, çimento satan var 243 üyemiz var, biz temsil noktasındayız, bu başarı benim arkadaşlarımızın başarısı, Turuncu Devrim yaptık diyoruz bugünden sonra ise YENİ BAŞLIYORUZ.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol