banner1320
Öne Çıkanlar KIRSALDA DA O OLACAK BAŞARILARI KONUŞMALIYIZ” MAHÇİÇEK EJDER ORUÇ TEŞKİLATLARI HEYECANLANDIRIYOR BÜYÜKŞEHİR HALK EKMEK HER YERDE…

Bu haber kez okundu.

TIRAŞ’A HAYRILI OLSUN ZİYARETİ!
 Spor Toto Süper Lig Takımlarından Trabzonspor Yardımcı Antrenörü Mehmet Kulaksızoğlu ve Eskişehirspor Yardımcı Antrenörü Ümit Bozkurt Kahramanmaraş’a gelerek Fatura Vizyon Kahramanmaraşspor Alt yapı sorumlusu Mehmet Tıraş’a ve Alt Yapı Antrenörü Etem  Tambay’a hayırlı olsun ziyareti         gerçekleştirdiler.                                                                                                                                               

Trabzonspor Kahramanmaraş Futbol Okulu Kordinatörü Görevini yürüterek spor camiasına sporcu kazandırmak için kolları sıvayan Mehmet Tıraş’ın Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grupta        Mücadele eden Grup Lideri Fatura Vizyon Kahramanmaraşspor’un Alt Yapı Koordinatörlüğüne getirilmesi, bunun yanı sıra Tecrübeli Antrenörlerden Ethem Tambay’ın da Kırmızı- Beyazlı takımın Alt yapı Antrenörü olarak getirilmesinden dolayı Süper Lig Takımlarından Trabzonspor ve Eskişehirspor yardımcı Antrenörleri Mehmet Kulaksızoğlu ve Ümit Bozkurt Kahramanmaraş’a gelerek Mehmet Tıraş’ın misafiri oldular.

Eskişehirspor Yardımcı Antrenörü Ümit Bozkurt’un Sanika Boru Elazığspor – Eskişehirspor karşılaşması sonrası Bayramlaşma dolayısı ile Memleketi Gaziantep’in Nizip ilçesine giderken Kahramanmaraş’a gelerek Mehmet Tıraş’a ‘Hayırlı olsun’ ziyaretine geldiğini, Trabzonspor yardımcı Antrenörü Mehmet Kulaksızoğlu’nun ise rakipleri Gaziantepspor – Orduspor karşılaşmasını analiz etmek için Gaziantep’e giderken Kahramanmaraş’a gelerek Mehmet Tıraş’a ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunduğunu ifade ettiler.

Yaşar Pastanesinde Trabzonspor yardımcı Antrenörü Mehmet Kulaksızoğlu Mehmet Tıraş’ın ve Ethem Tambay’ın Trabzonspor Kahramanmaraş Futbol Okulunda Başarılı bir şekilde görevini sürdürdüğünü ve 2. Lig Temsilcisi Fatura Vizyon Kahramanmaraşspor’da da bu başarılarının devamını gelmesini ifade etti. Eskişehirspor Yardımcı Antrenörü Ümit Bozkurt ise Mehmet Tıraş’a ve Ethem Tambay’a Hayırlı olsun diyerek başarılarının devamının sürmesini temenni etti. Ziyarette Trabzon Doğumlu Eski Futbolcu Ahmet Gürdal’da yer alarak Kahramanmaraş’ın Meşhur Pastanelerinden Yaşar Pastanesi Önünde hatıra Fotoğrafı çektirdiler. (KAHRAMANMARAŞ’TA BUGÜN)  

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol