Öne Çıkanlar MHP İLK TOPLANTIYI YAPTI AKGEMCİ DE ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI DAVUTOĞLU MÜJDE VERDİ ÜNİVERSİTE SOKAĞINDA GÜLLER AÇTI BÜYÜKŞEHİRİ TUTANA AŞK OLSUN! 3-1

Bu haber kez okundu.

SEVDE BEYAZIT’DAN İL MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET
 Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, İl Müdürlüğü olarak Kahramanmaraş'ta spor hamlesi ve sporda tesisleşme ile ilgili hem il merkezinde hem de ilçeler nezdinde güzel çalışmalar başlatıldığını söyeleyerek destekleri için Milletvekilimiz Sayın Sevde Beyazıt Kaçar Hanımefendiye teşekkür ederim dedi. İl Müdürü Kabakcı, son dönemlerde de spora verilen desteklerin ülke sporu açısından büyük önem taşıdığını,  bu desteklerle ülkemizde ve ilimizde sporun çok daha iyi yerlere geleceğini, spora yapılan yatırımın ülkenin geleceğine yapılan  en iyi yatırımlarından biri olduğunu belirtti.

Ak Parti Milletvekili Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Sayın Sevde Beyazıt Kaçar ise ziyarette şunları söyledi. Spora ve sporcuya verdiği desteklerden dolayı İl Müdürümüze teşekkür ediyorum. İlimizde ve İlçelerimizde spor tesisleri yapılmakta ve yapılmayada devam ediyor.  Güzel projeler gerçekleştiriliyor ve bu projeleri de destekleyemeye devam edeceğiz dedi.

Ziyarette Ak Parti Kahramanmaraş Kadın Kolları Başkanı Nursel Reyhanlıoğlu ve yönetim kurulunda üyeleri de hazır bulundular. 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol