Öne Çıkanlar KMS 1 PUANLA DÖNDÜ HÜRRİYET YAZDI ÖZÇAM MARKET BEN İNANIYORUM dizi

Bu haber kez okundu.

SANKO MAKİNA HEYETİ GÜNEY KORE’DE
 Sanko Makina Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Hamut, Sanko Makina Pazarlama Genel Müdürü Orhan Aydoğan ve Forklift SatışDirektörü Faruk Köse’den oluşan heyet, Doosan forkliftlerinin 2012 yılında geldiği noktayı değerlendirmek ve 2013 yılı hedeflerini belirlemek üzere Güney Kore’ye gitti. 

Başkent Seul’de Doosan Forklift yetkilileriyle bir araya gelen Sanko Makina heyeti, yaptıkları toplantıda, 2013 yılının daha verimli bir yıl olacağı konusunda görüş birliğine vardılar.
Sanko Makina Pazarlama Genel Müdürü Orhan Aydoğan, Doosan forkliftlerinin Türkiye temsilciliğini yürüten Sanko Makina’nın, ‘’Doosan’’ markası altında dizel, elektrikli ve LPG forkliftlerini Türkiye pazarının hizmetine sunduklarını ifade ederek, bu doğrultuda forklift pazarının dünyadaki durumu ve geleceği yönelik tahminlerin ışığında Türkiye forklift pazarına ilişkin değerlendirmeler yaptıklarını belirtti.
‘’Güney Kore’de Doosan Forklift yetkilileriyle 2012 yılının değerlendirmesini yaparak 2013 yılı için yeni hedefler belirledik’’ diyen Aydoğan, büyüme hızında dünya forklift pazarının bir adım önünde ilerleyen ve iç pazarın önemli firmalarından biri olan Sanko Makina ve Doosan forkliftlerin 2013 yılında vites yükselterek tırmanışını sürdüreceğini kaydetti.
Aydoğan, Doosan forkliftlerin, özellikle dizel forklift kategorisinde zirvedeki yerini uzun zamandır kimseye kaptırmadığına dikkati çekti.
SANKO MAKİNA
Sanko Makina, Doosan marka ekskavatör, lastik tekerlekli yükleyici; dizel, LPG ve akülü forkliftler, mini yükleyicilerin Türkiye distribütörüdür.
Türkiye geneline yayılan servis ağı ve 2. el değerleme hizmetleri ile satış sonrasında da müşterisinin yanında olan Sanko Makina, Türkiye’nin lider iş makinası tedarikçisi olmaya devam etmektedir.
Sanko, 2003 yılında kazıcı-yükleyici imalatına başlamıştır. 2006 yılında Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi’nde 500.000 m2 arazi üzerinde 40.000 m2 kapalı alanda kurduğu yıllık 5.000 adet kapasiteli yeni fabrikasında kazıcı-yükleyici ve 7 metreden 21 metreye kadar teleskobik yükleyici imalatını gerçekleştirmektedir.
Piyasa talepleri doğrultusunda yapılan Ar-Ge çalışmalarıyla mevcut modellerin geliştirilmesi ve yeni model oluşturma konusunda çalışmalar sürdürülmektedir.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol