Öne Çıkanlar seminer DEDEOĞLU DA KAYINBABA OLDU dizi DEMOKRASİMİZİN ZENGİNLİĞİ BUDUR ŞERİFLER İNŞAAT DOOSAN FORKLİFTİ TERCİH ETTİ

Bu haber kez okundu.

MÜSTAKİL ODA BİNAMIZ MUHTEŞEM OLACAK
 Muhasebesiz, adaletli bir vergi olmayacağı gibi sağlıklı bir ekonomik düzeni de kurmak mümkün değildir” dedi.

Muhasebe meslek camiası 2012 yılında mesleki faaliyetler ve sosyal etkinliklerin yanı sıra yoğun bir eğitim faaliyeti gerisinde bıraktığını söyleyen Başkan Arif Şen,  küresel dünyada yaşanan ekonomik gelişmeler, muhasebe, finansal raporlama, denetim gibi konuların önemini her geçen gün artırdığını,  sağlıklı ve güvenilir finansal raporlama, sağlıklı bir ekonominin temel taşlarından biri haline geldiğini belirterek, sözlerini şu cümlelerle sürdürdü;  “TÜRMOB kendi hizmet binası yokken, mesleki, örgüt dayanışmasının ve birlikteliğinin Türkiye'de en güzel örneğini göstererek odalarımızın hizmet binalarına kavuşmaları için çok büyük destek göstermiştir. İlimiz ve mesleğimiz adına TÜRMOB yetkililerine teşekkürlerimizi arz ederiz. 15 Mart tarihinde TÜRMOB genel Başkanımızın TÜRMOB Yönetim Kurulunun Diğer Oda Başkanlarımızın Kamu Kurum ve Kuruluşlarının katılacağı temel atma töreni yapılacaktır.”

ONURLU MESLEĞİN ÜYELERİNİ KUTLUYORUM

Başkan Şen, son olarak şunları söyledi; “Oda hizmet binamızın şehrimize yakışır, prestij ve meslek camiamızın 50 yılına cevap verecek şekilde bir proje çizdirmiş bulunmaktayız, projemiz yaklaşık 1500 m2 kapalı alana sahip olup, 300 kişilik çok fonksiyonlu salonu, mescidi, mutfağı, idari katı, cafe, 3 adet derslik, yönetim katı ve sosyal alan lokal teras kattan oluşmaktadır. Üyelerimize ve stajyerlerimize daha rahat hizmet verebileceğimiz, idari, yönetim, eğitim ve toplantı alanları, birlik ve beraberliği sağlayacak sosyal alanlar ile komplike olup mesleki saygınlığımızı ve prestijimizi artıracak işlevler kazandıracağını düşünmekteyim.

Mesleğimiz açısından önemli sorunlardan birini teşkil eden haksız rekabet ve

Tahsilat sorunlarının,  meslektaşlarımızın birbirlerinin haklarına saygı duyarak çözülebileceği umudunu taşımaktayım. Mesleğimiz ve odamız için bugüne kadar emek veren TÜRMOB yetkililerine, odamıza emek vermiş tüm Yönetim Kurulu Üyelerine, Disiplin, Denetim, Haksız Rekabet kurulları üyelerine oda personelimize faaliyetlerimizdeki çaba ve başarılarından dolayı ll. Başkanımız Abdullah KALIN a siz değerli meslektaşlarıma teşekkür ederim. Geçmişin ve geleceğin en onurlu mesleklerinden biri olmayı hak eden Mesleğimizin önümüzdeki yıllarda hak ettiği düzeye ulaşacağına inancımız tamdır” diye konuştu ve meslektaşlarının gününü kutladı.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol