Öne Çıkanlar KMS 1 PUANLA DÖNDÜ HÜRRİYET YAZDI ÖZÇAM MARKET BEN İNANIYORUM dizi

Bu haber kez okundu.

KUYBU’DAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI
 Başkan Ahmet Kuybu, 10 Ocak Çalışan Gazetecileri Günü dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında, basının toplumun bilgilendirilmesi ve ülkemiz ve Kahramanmaraş’ımızın yararına yönlendirilmesi, aydınlatılması gibi kutsal bir görevi yerine getirdiğini ifade etti.

Kahramanmaraş’ta görev yapan gazetecilerin de ilimizin sorunları ile yakından ilgilendiklerini ve sorunlarının çözümünde önemli katkılar sağladıklarını dile getiren Kuybu, şunları kaydetti:

"Kendilerine bu olumlu ve fedakar çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Gazetecilik mesleği, özellikle fedakarlık isteyen zor şartlarda yapılan önemli bir meslektir. Kamuoyunun beklentilerine doğru şekilde açıklamalarına yardımcı olmaktır. Demokrasinin vazgeçilmez bir unsuru olan gazetecilik, küreselleşen dünyayla iletişimin sağlanması, katılımcı ve yönlendirici bir kamuoyunun oluşturulması ve fikirler ne olursa olsun huzur ve hoşgörü ortamı oluşturmasının korunmasında önemli bir sorumluluğu üstlenmektedir. Bilgi, haber ve toplumu ilgilendiren diğer konuların zor şartlar altında da olsa kitlelere ulaştırılmasında önemli görevler icra eden, demokrasimizin dördüncü kuvveti basınımızın, değerli mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlar, başarılı çalışmalar dilerim."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol