banner1351
Öne Çıkanlar TÜNEL KAVŞAKTA İNCELEME EMİRİLYAS MAHALLESİNDE HARABE YAPI YIKIMI DULKADİROĞLUNDA BOŞ ALANLAR MOBİL EKİPLE TEMİZLENİYOR İHL KARİYER GÜNLERİ KONFERANSI YAPILDI İZAHI YAPILAMAYANIN MİZAHINI YAPTILAR

Bu haber kez okundu.

KURTULMUŞ’TAN BELEDİYEYE ZİYARET
 Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarete AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un yanı sıra Milletvekilleri Sıtkı Güvenç, Yıldırım Ramazanoğlu, 22. Dönem Milletvekili Hanefi Mahçiçek, 20. Dönem Milletvekilleri Kazım Aslan, Hüsamettin Korkutata, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Özsoy, İl Başkanı Fatih Erkoç ve yönetim kurulu üyeleri, Merkez İlçe Başkanı Necati Okay ve yönetim kurulu üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri ve Belediye Meclis üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları Av. Hasan Kara, Mustafa Uzunlar ve belediye birim müdürleri katıldı.Ziyarette slayt eşliğinde bir sunu yapan Kahramanmaraş Belediye Başkanı
Mustafa Poyraz, belediye hizmetlerini anlattı.

Belediye Başkanı Mustafa Poyraz’a sunum sırasında sorular da soran Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr.Numan Kurtulmuş, Belediye Şeref Defterini imzalayarak, başarılı çalışmalarından dolayı Başkan Poyraz ve ekibini kutladı.

KURTULMUŞ’TAN POYRAZ’A TEŞEKKÜR

Başkan Mustafa Poyraz, Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr.Kurtulmuş’a, şehrimize Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından verilen Kırmızı Şeritli İstiklal Madalyasını da göstererek bilgiler verdi.

Daha sonra Başkan Poyraz ziyaretin anısına Kurtulmuş’a Madalya Beratı ve kayık tabak hediye etti.

Belediye Meclis Salonu’nu da gezen Kurtulmuş, Poyraz’a teşekkür ederek belediye binasından ayrıldı.

ABADULHAMİT HAN CAMİİ İNCELEME

Abdulhamithan Camii’ni de ziyaret eden Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Kurtulmuş, Abdulhamithan Camii Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Ömer Faruk Şirikçi’den bilgiler aldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş aynı zamanda Belediye tarafından restorasyon çalışmaları devam eden çarşılarda da incelemelerde bulundu.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol